مجله سیم کارت

ایپد پرو 2020 با دوربین اولترا و تله فوتو عرضه خواهد شد

0 61

ایپد پرو 2020 با دوربین اولترا و تله فوتو عرضه خواهد شد

در زمانی نه چندان دور استفاده از تبلت ها رونق خاصی پیدا کرده بود اما به مروز زمان این رونق به طرز عجیبی فروکش کرد. در واقع با گسترش فناوری ها و تکنولوژی های نوین و مجهز شدن گوشی های تلفن همراه به انواع تجهیزات به روز ، استفاده از تبلت کمتر شده و در آستانه فراموشی می باشد.با این وجود کمپانی های گوشی سازی در تلاش هستند تا رونق خاصی به بازار تبلت ها بدهند و در اینباره نیز بسیار تلاش کرده اند.

طبق گزارشات بدست آمده از آمار فروش تبلت های کمپانی های مختلف ، مشخص شد که تبلت‌های اندرویدی از لحاظ فروش در وضعیت بسیار نامساعدی بسر می برند. از اینرو کمپانی های فعال در این عرصه باید بسیار هوشمندانه برخورد کنند. این در حالیست که کمپانی اپل تصمیم گرفته است برای سال جدید ، تبلت هایی با ویژگی های خاص و جذاب عرضه نماید، تا بتواند جایگاه خود را در بازار تبلت ها بهبود داده و در این عرصه خودنمایی کند.

در همین راستا کمپانی اپل در شب گذشته رندرهایی را از آیپد مدل پرو 2020 منتشر نمود .این رندرها نشان می دهد که آیپدها در دو مدل 11 اینچی و 12.9 اینچی عرضه خواهند شد.

نکته ای که وجود دارد اینست که طبق تصاویر و رندرهای منتشر شده، طراحی ایپد پرو 2020  شباهت بسیار زیادی با مدل ایپد فعلی دارد.وجه تمایزی که البته مهم نیز می باشد اینست که ایپدهای جدید مجهز به دوربین سه گانه می باشد که چینشی مشابه ایفون 11 پرو دارد که در پنل پشتی تعبیه شده است.

در واقع شواهد حاکی از اینست که این کمپانی قصد دارد ایپدهایی با بهترین کیفیت دوربین بین تبلت ها بهره ببرد.ایپدهای مجهز به دوربین تله فوتو و اولترا بی شک می تواند سروصدای عظیمی ایجاد نماید.

یکی دیگر از ویژگی های خاص تبلت های ایپد بهره‌گیری از تراشه A13 Bionic  می باشد که خانواده ایفون 11 نیز مراه با این تراشه روانه‌ی بازار شده‌اند.

در نهایت  شایان ذکر است که  آخرین مدل ایپد پرو در انتهای سال 2018 عرضه شده بود. بنابراین تصور می شود که نسل جدید ایپد پرو در سه‌ماهه نخست 2020 به دست کاربران برسد.

به نظرمی رسد ایپد پرو 2020 با بهره‌گیری از دوربین سه‌گانه می‌تواند توجه تعداد  بیشماری از کاربران را جلب نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.