مجله سیم کارت

برگزاری نخستین دوره آکادمی همراه اول

0 7

اپراتور همراه اول آکادمی همراه اول را راه اندازی کرده است و نخستین دوره اکادمی همراه اول آغاز به کار کرده است . شرکت ارتباطات سیار ایران ، اولین دوره آکادمی خود را روز چهارشنبه 12 خرداد ماه 1400 با حضور 40 نفراز متقاضیان تایید شده برگزار شد . نخستین دوره آکادمی همراه اول صبح روز چهارشنبه در برج ستاره ونک برگزار شده است و در این مراسم قائم مقام مدیر عامل و معاون سازمان و سرمایه انسانی شرکت ارتباطات سیار ایران حضور داشتند . آکادمی همراه اول در تابستان 99 شروع به کار کرده است و با تاسیسس این آکادمی می کوشد تا نیاز های آموزشس و تخصصی و فاصله میان تحصیلات دانشگاهی و بازار کار را پوشش دهد . نخستین دوره اکادمی همراه اول با ماموریت تربیت ، توسعه و توانمند سازی نیروی انسانی در اکو سیستم دیجیتال شروع به کار کرد . این اکادمی از زمان اغاز فراخون 3600 نفر متقاضی داشته است که با ارزیابی های انجام شده و برگزاری آزمون 40 نفر از آن هال تایید صلاحیت شدند و موفق به شرکت در دوره های آموزشی را پیدا کردند .  
منتخبان نخستین دوره در طول پروسه آموزش با کمک مربیان متخصص ، به صورت حرفه ای با بازار کار و موقعیت مربوطه شغلی آشنا شده و پس از گذراندن آموزش های مورد نیاز ، حتی امکان ادامه همکاری بلند مدت برای آنان نیز در صورت توافق هر دو طرف فراهم است . بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از متقاضیان حضور در دوره اول ، بالغ بر 50 درصد متقاضیان از گروه بانوان و 65 درصد کل جامعه آماری از دانشگاه های دولتی بوده اند . طرح کلی کارآموزی آکادمی همراه نیز در قالب سه فاز آموزش ، نظارت حین انجام وظایف و تفویض و بهره برداری و مجموعا در مدت زمان چهار ماه به سرانجام خواهد رسید . در این مراسم حمید بهروزی ، قائم مقام "همراه اول" و جعفر بلوک آذری ، معاون توسعه سازمان و سرمایه انسانی شرکت ارتباطات سیار ایران نیز حضور داشتند که ضمن تشریح جایگاه اپراتور اول تلفن همراه از ابعاد مختلف ، ساختار سازمانی جاری همراه اول را نیز برای کارآموزان شرح دادند . بهروزی با اشاره به تغییر رویکرد های این اپراتور در دو سال اخیر ، اظهار کرد : رویکرد همراه اول با در اختیار داشتن 100 میلیون مشترک ، ارائه سرویس های نوآورانه و دیجیتال با استفاده از ظرفیت و توانمندی های داخلی است .

وی ضمن اشاره به پلتفرم های بزرگی نظیر «شاد» که اکنون در حال بهره برداری است و توسط متخصصان داخلی توسعه یافته است ، ابراز کرد : امیدواریم با تدارک دیدن پروسه جذب از طریق کارآموزی سازمانی، بتوانیم به توانمندتر شدن هر چه بیشتر پروژه های نو آورانه کنونی کمک کنیم و بتوانیم بزرگ ترین سرویس ها را در منطقه داشته باشیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.