مجله سیم کارت

بسته‌ های ترکیبی اینترنت همراه و ADSL شاتل موبایل

0 13

اپراتور شاتل موبایل اپراتور نسل جدید خدمات در کشور است و این اپراتور بزرگ بسته های ترکیبی اینترنت را در اختیار مشترکین خود قرار داده اند . در دوران شیوع کرونا در کشور و همه گیری این ویروس و افزیش مصرف سرانه اینترنت در کشور اپراتور های فعال در کشور در تلاش هستند تا بتوانند اینترنت با سرعت بالا و کیفیت بالا را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهند و در بین این اپراتور ها اپراتور شاتل موبایل نیز همواره در تلاش است تا بتواند با کیفیت ترین اینترنت را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد . علاوه بر این در این شرایط اپراتور با ارائه بسته های اینترنتی متنوع شرایطی را برای مشترکین خود محیا می کنند تا بتوانن بسته های اینترنتی مورد نیاز خود را با تخفیف های ویژه تهیه کنند . اپراتور شاتل موبایل نیز به تازگی بسته اینترنتی ترکیبی را برای مشترکین خود را ارائه داده است که این بسته ترکیبی شامل بسته های ترکیبی اینترنت ثابت ( ADSL  ) شاتل و اینترنت همراه شاتل موبایل می باشد که مشترکین رایتل می توانند این بسته ها را تهیه و استفاده کنند . در واقع هدف شاتل موبایل از ارائه این بسته ها تنوع بیشتر محصولات خود و هم چنین براورده کردن نیاز مشترکین خود است .
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل ، با استفاده از این بسته های جدید ، مشترکین "سیم‌ کارت‌" های این اپراتور تلفن همراه کشور می توانند از طریق وب ‌سایت شاتل موبایل ، اپلیکیشن « شاتل موبایل من » ، سیستم مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل و یا شماره گیری کد دستوری # 1 * از طریق سیم کارت های شاتل خود ، بسته‌های جدیدی خریداری کنند که هم زمان شامل ترافیک اینترنت ثابت شاتل ( ADSL ) و اینترنت همراه شاتل موبایل ( اینترنت همراه پرسرعت 3G و 4G/LTE روی سیم‌ کارت شاتل موبایل ) می شود .
این بسته‌ های مقرون به صرفه ، به تمامی کاربران قدیمی و جدیدی که از اینترنت ثابت شاتل و "سیم‌ کارت شاتل موبایل" استفاده می‌ کنند، کمک می ‌کند تا به جای خرید های چند باره و مختلف برای اینترنت ثابت ADSL و اینترنت همراه ، در یک مرحله و با خرید یک بسته مقرون به صرفه تر ، نیاز های اینترنت ثابت و همراه خود را به طور هم زمان برطرف کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.