مجله سیم کارت

بسته شب های روشن همراه اول

0 358

اپراتور همراه اول اولین اپراتور برتر در کشور است و این اپراتور بزرگ اولین اپراتوری است که در کشور فعالیت خود را اغاز کرده است . اپراتور همراه مشترکین زیادی دارد و همواره در تلاش است تا بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین سیم کارت های خود قرار دهد . اپراتور همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود خدمات تفاوتی را در نظر گرفته است که مشترکین همراه اول می توانند نسبت به فعال سازی آن ها اقدام کنند . اپراتور همراه اول با ارائه اپلیکیشن همراه من برای مشترکین سیم کارت های خود این تمکان را فراهم کرده است تا بتوانند به اسانی به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . اپراتور همراه اول برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود بسته شب های روشن را ارائه داده است ، کلیه مشترکین سیم کارت های همراه اول می توانند نسبت به اقدام و فعال سازی بسته شب های روشن اقدام کنند . اپراتور همراه اول با ارائه بسته های متنوع سعی در جلب رضایت مشترکین سیم کارت های خود دارد و بسته شب های روشنم همراه اول شامل مکالمات نامحدود می باشد و برای آن دسته از مشترکین همراه اولی کاربرد دارد که مکالمات تلفنی زیاد انجام می دهند . بسته شب های روشن همراه اول همواره فعال هستند و مشترکین می توانند در هر زمان نسبت به فعال سازی اقدام کنند و از خدمات آن بهره مند شوند . سرویس شب های روشن برای کلیه مشترکین سیم کارت های همراه اول است و مشترکینی که سیم کارت همراه اول دائمی و "سیم کارت همراه اول اعتباری" دارند می توانند از این سرویس بهره مند شوند .
بسته های شب ‌های روشن همراه اول شامل مکالمه نا محدود از ساعت 11 شب الی 7 صبح می‌ باشد .کلیه مشترکین "سیم کارت همراه اول دائمی" و سیم کارت همراه اول اعتباری می ‌توانند با شرکت در این طرح و فعال نمودن بسته ها ، در ساعات تعیین شده از سرویس مکالمه نا محدود داخل شبکه برخوردار شوند . مشترکین باید توجه داشته باشند که در خارج از ساعات یاد شده هزینه مکالمات مشترکین با تعرفه عادی محاسبه می گردد .
اپراتور همراه اول نحوه ی فعال سازی را بری مشترکین سیم کارت های خود از طریق یک کد دستوری اعلام کرده است و مشترکین با شماره گیری یک کد دستوری از سیم کارت همراه اول خود می توانند بسته مورد نظر را فعال کنند . سرویس شب های روشن همراه اول قانون و مقرراتی دارد که شامل موارد زیر می باشد :
کلیه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول فقط درصورت دریافت یکی از بسته های مذکور تنها در صورتی می ‌توانند نسبت به فعال سازی مجدد همان بسته یا بسته دیگر اقدام نمایند که زمان بسته قبلی به اتمام رسیده باشند .
کلیه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول امکان فعال سازی هم زمان دو بسته از دو نوع متفاوت را ندارد . ( برای مثال بسته شبانه و هفتگی)
مشترکین همراه اولی که تمایل دارند از سرویس شب های روشن همراه اول استفاده کنند باید توجه داشته باشند که بسته های شب های روشن همراه اول شامل بسته روزانه ، هفتگی و ماهانه می باشد که مشترک می تواند با توجه به مدت زمان مورد نیاز خود بسته را فعال کند و باید اشاره کنیم که بسته های این طرح شامل کلیه مشترکین سیم کارت های همراه اول می شود .
مشترکین می‌ توانند با شماره گیری کد * 10 * 333 # از سیم کارت همراه اول خود جهت فعال سازی و بررسی وضعیت بسته های طرح شب های روشن همراه اول قدام نمایند ، در واقع مشترکین سیم کارت های همراه اول به سادگی و با دنبال کردن عملیات زیر می‌ توانید نسبت به فعال‌ سازی بسته‌ ی خود اقدام نمایید :
مشترکین سیم کارت های همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری برای تهیه بسته روزانه ( شبانه 24 ساعته ) شب های روشن همراه اول با شماره گیری کد دستوری * 10 * 333 # از سیم کارت همراه اول خود و انتخاب گزینه روزانه می توانند بسته مکالمه روزانه شب های روشن همراه اول را انتخاب و فعال کنند و هزینه فعال سازی ابن بسته برای کلیه مشترکین همراه اول 10 هزار ریال می باشد .
مشترکین سیم کارت های همراه اول دائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری برای تهیه بسته هفتگی شب های روشن همراه اول با شماره گیری کد دستوری * 10 * 333 # از سیم کارت همراه اول خود و انتخاب گزینه هفتگی می توانند بسته مکالمه هفتگی شب های روشن همراه اول را انتخاب و فعال کنند و هزینه فعال سازی این بسته برای کلیه مشترکین همراه اول 60 هزار ریال می باشد .
مشترکین سیم کارت های همراه اول دائمی و "سیم کارت همراه اول" اعتباری برای تهیه بسته ماهانه ( 30 روزه ) شب های روشن همراه اول با شماره گیری کد دستوری * 10 * 333 # از سیم کارت همراه اول خود و انتخاب گزینه ماهانه می توانند بسته مکالمه ماهانه شب های روشن همراه اول را انتخاب و فعال کنند و هزینه فعال سازی این بسته برای کلیه مشترکین همراه اول 220 هزار ریال می باشد . در طرح شب های روشن همراه اول برای مشترکینی که سیم کارت همراه اول اعتباری دارند مبلغ 9% مالیات ارزش افزوده در زمان فعال سازی سرویس کسر می گردد .
اپراتور همراه اول از سال 97 در راستای توجه به حقوق مصرف کننده روال کسر شدن 9% مالیات بر ارزش افزوده برای خرید شارژ سیم کارت های اعتباری تغییر کرده است و به جای آن که در زمان خرید شارژ ، مالیات ارزش افزوده کسر شود ، هر زمان که مصرف و استفاده از شارژ رخ دهد مالیات ارزش افزوده کسر خواهد شد . بنا براین به طور کلی تغییری در هزینه های مشترکین اعتباری همراه اول ایجاد نشده است و صرفا زمان کسر شدن مالیات بر ارزش افزوده تغییر یافته و از زمان خرید شارژ به زمان استفاده و مصرف شارژ منتقل شده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.