مجله سیم کارت

بسته مصرفی مکالمه رایتل

0 1,315

اپراتور رایتل برای مشترکین خود بسته های مصرفی مکالمه ارائه داده است که مشترکینی که سیم کارت رایتل دارید ، می توانید این بسته ها را فعال کنید و از خدمات آن ها استفاده کنید . در واقع با خرید این بسته ها در هزینه ها صرفه جویی می کنید و هزینه های ارتباطی خود را کاهش می دهید . تمامی مشترکین رایتل که هم سیم کارت رایتل اعتباری و هم "سیم کارت رایتل" دائمی دارید ، می توانید از این بسته مصرفی استفاده کنید . در واقع آن دسته از مشترکین اعتباری یا دائمی "رایتل" هستید که از میان خدمات ارتباطی ، بیشترین استفاده را از مکالمه رایتلی و غیر رایتلی دارید ، می‌ توانید با خرید بسته مصرفی مکالمه ویژه سیم‌ کارت‌ های اعتباری و دائمی ، هزینه‌ های ارتباطی خود را کاهش داده و با خیال راحت از خدمات مکالمه با تعرفه تماس یکسان رایتلی و غیر رایتلی ، استفاده کنید . شما مشترکین "سیم‌ کارت‌" های اعتباری و دائمی رایتل ، می ‌توانید با خرید و فعال ‌سازی این بسته و تنها با پرداخت 170,000 ریال به مدت 30 روز از 500 دقیقه مکالمه رایتلی یا غیر رایتلی بهره‌ مند شوید .
نام این بسته مصرفی بسته مکالمه رایتلی و غیر رایتلی است و برای هر دو سیم کارت رایتل اعتباری و دائمی قابل استفاده است و میزان استفاده آن 500 دقیقه است و قیمت آن 170.000 ریال است و قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده می‌ باشد و می توانید با خرید و فعال سازی این بسته ها از خدمات این اپراتور بهره مند شوید .  رایتل از طریق چندین راه فعال سازی این سرویس را برای مشترکین خود در نظر گرفته است ، یک روش از طریق کد دستوری # 2020 * 142 * و روش دیگری که این اپراتور اعلام کرده است ، مشترکین سیم کارت رایتل اعتباری برای فعال سازی این بسته باید ON 11604 را به سرشماره 2020 پیامک کنند ، و مشترکین سیم کارت رایتل دائمی برای فعال سازی این بسته باید ON 12568 را به سر شماره 2020 پیامک کنند .شما مشترکین رایتل می توانید از طریق اپلیکیشن رایتل من ، از طریق سامانه رایتل من ، از طریق وب سایت رایتل و مراجعه به قسمت خرید بسته ، اقدام به خرید و فعال سازی این بسته ها کنید .
نکاتی که باید آن ها را در نظر بگیرید ، تماس برون شبکه شامل تماس با سایر اپراتور های داخل کشور و تلفن ثابت در زمان حضور در شبکه رایتل می‌ باشد . امکان استفاده از هیچ یک از بسته‌ های مصرفی در خارج از ایران ( رومینگ بین‌الملل ) وجود ندارد و تعرفه آن مطابق با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد . امکان برقراری تماس بین‌الملل با بسته مصرفی مذکور وجود ندارد و تعرفه تماس خروجی بین‌الملل مطابق با تعرفه عادی خواهد بود . بسته‌ های هدیه و بسته‌ های آغازین به ترتیب دارای بالا ترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته‌ ها هستند . جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ ها و بسته‌ ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است . در صورت اتمام هر یک از خدمات موجود در بسته ( تماس صوتی ، حجم ترافیک عادی ، حجم ترافیک ساعات افت مصرف ، پیامک و غیره ) ، می‌ توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن ، استفاده نمایید .
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.