مجله سیم کارت

بسته های اینترنت رایتل

0 10

با توجه به شیوع کرونا و همه گیری این ویروس سرانه مصرف اینترنت در کشور بالا رفته است و تقریبا تمام افراد جامعه برای انجام بسیاری از کار های روزمره خود به اینترنت نیاز دارند . اپراتور های فعال در کشور در تلاش هستند تا بتوانند در این جهت ، اینترنت با کیفیت و با سرعت بالا را در اختیار کاربران "سیم کارت" های خود قرار دهند . اپراتور رایتل نیز یکی از این اپراتور ها است که بسته های اینترنت همراه را برای مشترکین سیم کارت های خود ارائه داده است ، اپراتور رایتل برای مشترکین "سیم کارت رایتل اعتباری" ، سیم کارت رایتل دائمی و سیم کارت دیتا خود ، بسته های متفاوتی را در نظر گرفته است .
اپراتور رایتل به عنوان یکی از اپراتور های فعال در کشور جذاب ترین بسته های اینترنت همراه در کشور را برای مشترکین سیم کارت های خود در نظر گرفته است و مشترکین کلیه سیم کارت های رایتل می توانند ، اقدام به خرید و فعال سازی این بسته های اینترنتی جذاب کنند . اپراتور رایتل علاوه بر ارائه بسته های اینترنت جذاب ، مکالمه درون شبکه خود را برای مشترکینی که سیم کارت رایتل اعتباری و "سیم کارت رایتل دائمی" دارند ، رایگان کرده است .
مشترکین رایتل که سیم کارت رایتل دارند و تمایل به خرید و فعال سازی بسته اینترنتی دارند از راه های متفاوتی می توانند اقدام به خرید بسته های اینترنتی کنند : می توانند از با شماره گیری کد دستوری # 142 * از سیم کارت دایمی و اعتباری خود اقدام به خرید کنند ، از طریق وب سایت رایتل و مراجعه به صفحه خرید بسته ، از طریق سامانه رایتل من و یا اپلیکیشن رایتل من ( کاربرانی که اپلیکیشن رایتل من را ندارند می توانند به صورت رایگان این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند . ) ، از طریق فروشگاه های رایتل .
رایتل هم چنین امکان استفاده از سرویس اینترنت بدون محدودیت در حجم را با بسته‌ های نا محدود ویژه ساعت‌ های افت مصرف و ساعت‌ های خاص فراهم آورده است . مشترکین رایتل می توانند با مراجعه به وب سایت رایتل و صفحه خرید بسته با توجه به نیاز خود بسته اینترنتی خود را خرید کنند . در واقع در سایت رایتل می توانند با اعمال فیلتر نوع سیم کارت ( دائمی ، اعتباری ، دیتا ) ، نوع بسته ( اینترنتی ، ساعتی ، حجم افزایشی ) ، مهلت استفاده ، حجم ترافیک عادی و حجم ترافیک ساعات افت مصرف بسته اینترنتی مورد نیاز خود را انتخاب و خرید کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.