مجله سیم کارت

بسته هدیه ایرانسل به مناسبت نیمه شعبان

0 7

اپراتور ایرانسل که اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است موفق شده بعد از عنوان اپراتور دیجیتال بتواند عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده فناوری 5G در ایران را نیز کسب کند . اپراتور ایرانسل به عنوان اولین دیجیتال در تلاش است تا خدمات متنوع و متفاوتی را به کاربران خود ارائه دهد .
اپراتور ایرانسل همواره با توجه به مناسبت ها و رویداد های تاریخ برای کلیه مشترکین خود که سیم کارت ایرانسل دارند بسته های ویژه در نظر می گیرد ، اپراتور ایرانسل در سال روز میلاد حضرت صاحب الزمان ( عج ) که روز 9 فروردین 1400 بود برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود بسته های هدیه رایگان در نظر گرفته است .
به گزارش روابط عمومی ایرانسل ، این اپراتور بزرگ به مناسبت فرا رسیدن نیمۀ شعبان ، ایرانسل از اختصاص هدایایی شامل بستۀ هدیۀ اینترنت و مکالمۀ رایگان برای تمام مشترکان "سیم کارت ایرانسل دائمی" و سیم کارت ایرانسل اعتباری خود خبر داده است . این هدایا شامل بستۀ هدیۀ 2 گیگا بایتی اینترنت داخلی و مکالمۀ رایگان ایرانسلی است که در روز دوشنبه 9 فروردین 1400 ، مصادف با جشن نیمه شعبان ، به مشترکان ایرانسل اختصاص پیدا داده شد.
تمام مشترکان سیم کارت های ایرانسل می ‌توانند ، در روز 9 فروردین 1400 ، با شماره‌ گیری * 5 # یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من ، یک بستۀ هدیۀ دو گیگا بایتی اینترنت داخلی دریافت کنند . اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و هر کاربر یک بار فرصت دریافت این هدیه را دارد ، تعداد زیادی از مشترکین سیم کارت های ایرانسل دائمی و ایرانسل اعتباری در روز نیمه شعبان اقدام به فعال سازی این بسته هدیه کرده اند و از آن استفاده کردند

طرح هدیۀ مکالمه با شماره‌ گیری کد * 4444 * 1 * 2 # یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من فعال می‌ شود . با فعال‌ سازی این طرح ، پس از 5 دقیقه مکالمۀ ایرانسلی ، 50 دقیقه بعدی مکالمه‌ رایگان خواهد بود . اعتبار این طرح نیز پایان روز فعال‌ سازی ، یعنی 9 فروردین 1400 است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.