مجله سیم کارت

بسته هدیه اینترنت همراه اول به مناسبت دهه فجر

0 8

اپراتور همراه اول به مناسبت همراه اول برای مشترکین سیم کارت های خود هدیه در نظر گرفته است ، اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است و اولین اپراتوری است که در ایران شروع به فعالیت کرده است و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . اپراتور "همراه اول" همیشه با توجه به مناسبت و رویداد برای مشترکین سیم کارت همراه اول خود هدایایی ویژه ارائه می دهد و حالا برای مشترکین خود در دهه فجر بسته اینترنت رایگان در نظر گرفته است که کلیه مشترکین همراه اول هم مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری و هم مشترکین "سیم کارت همراه اول" دائمی می توانند اقدام به فعال سازی و دریافت هدیه دهه فجر کنند .
همراه اول ضمن تبریک سال روز پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد : کلیه مشترکین "سیم کارت" های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری # 67 * 100 * از سیم کارت همراه اول خود بسته هدیه اینترنت همراه خود را فعال کنند . به گزارش اداره‌ کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، مشترکان اپراتور اول تلفن‌ همراه می‌ توانند به‌ مناسبت دهه فجر ، بسته هدیه اینترنت 3 گیگا بایتی ویژه محتوای داخلی را به‌ صورت رایگان فعال کنند و باید توجه کنند که فقط از روز یکشنبه 12 بهمن تا ساعت 24 روز چهارشنبه 22 بهمن‌ ماه فرصت دارند بسته هدیه اینترنت 3 گیگا بایتی را فعال کنند .
تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول ، با شماره ‌گیری کد دستوری * 100 * 67 # می‌ توانند این بسته هدیه اینترنت را برای استفاده از محتوای داخلی فعال کنند . منظور از محتوای داخلی ، لیست پیام رسان‌ ها و وب‌ سایت‌ های منتخب داخلی ارائه شده از سمت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است . فعال سازی هم‌ زمان این بسته هدیه با سایر بسته ‌های مکالمه و اینترنت ، از جمله مزیت‌ های آن به شمار می ‌رود . صرف ‌نظر از زمان فعال سازی بسته ، مهلت اعتبار زمانی در نظر گرفته شده برای آن ، تا ساعت 24 روز چهارشنبه 22 بهمن است .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.