مجله سیم کارت

بسته ویژه اپراتور شاتل موبایل در دوران قرنطینه جدید

0 3

اپراتور شاتل موبایل به دلیل اوج گیری کرونا و استفاده بالا مشترکین از اینترنت ، بسته های اینترنت ویژه در نظر گرفته است تا مشترکین در دوران کرونا و لزوم فاصله گذاری های اجتماعی بتوانند کار های روزانه خود را به صورت آنلاین انجام دهند . به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل ، با قرمز وضعیت شهر ها و اجرای مجدد قرنطینه در کشور و دور کار شدن اکثر افراد ، این اپراتور بزرگ جهت تسهیل ارتباطات و کاهش هزینه های دور کاری برای مشترکین تصمیم گرفته است که طرح ویژه ای را ارائه دهد . طرح ویژه شاتل موبایل شامل تخفیف ویژه برای بسته های اینترنت می باشد تا مشترکین سیم کارت های شاتل موبایل با استفاده فعال سازی این طرح ویژه هزینه بسته های اینترنت را کاهش بدهند .
این طرح ویژه از ابتدای دوره جدید قرنطینه شروع و تا پایان ادامه خواهد داشت و شاتل ‌موبایل هر روز ، بسته جدیدی را با تخفیف ویژه تا 50 درصد در دسترس مشترکین جدید و قدیمی خود قرار می‌ دهد . اپراتور شاتل موبایل نیز همانند سایر اپراتور ها در کشور اپلیکیشن شاتل موبایل من را ارائه داده است تا مشترکین سیم کارت شاتل موبایل بتوانند از طریق این اپلیکیشن به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . مشترکین سیم کارت های رایتل برای فعال کردن بسته های ویژه شاتل موبایل برای دروان قرنطینه ، باد از طریق کد دستوری # 3 * 1 * اقدام کنند و از "سیم کارت شاتل موبایل" خود این کد دستوری را شماره گیری کنند و یا از طریق مراجعه به اپلیکیشن “شاتل موبایل من” و سیستم مدیریت حساب کاربری شاتل موبایل قابل مشاهده و فعال‌سازی هستند .
شاتل موبایل علاوه بر این طرح در مقررات قرنطینه پیشین نیز بسته های تخفیف دار برای مشترکین خود ارائه داده بود و هم چنین این اپراتور در دوران قرنطینه با هدف تسهیل در ارتباطات به معلمان و اساتید دانشگاه بسته های اینترنتی در نظر گرفته بود . اپراتور شاتل موبایل قدامات دیگری نظیر عرضه "سیم‌ کارت" سازمانی ویژه دور کاری با قابلیت ایجاد سریع و مقرون به صرفه کانال ارتباطی امن و اختصاصی بر مبنای راهکار APN-VPN ، حمایت از کمپین خیریه مهربانه برای تهیه اقلام بهداشتی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا برای گروه‌ های آسیب پذیر ، رایگان سازی تماس های خروجی از سیم کارت‌ های شاتل موبایل با سامانه تلفنی 190 وزارت بهداشت را نیز انجام داده است .  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.