مجله سیم کارت

تاخیر در عرضه گلکسی فولد سامسونگ

0 1

طبق گزارشهای رسیده از منابع معتبر مبنی بر تاخیر در عرضه "گلکسی فولد" سامسونگ بار دیگر همه را در انتظار فرو برد.در واقع از چندی پیش همگان در انتظار گوشی گلکسی فولد
سامسونگ با قابلیت منحصر بفرد و تاشو بودند و قرارها بر این بود تا این گوشی در ماه ژوئن عرضه شود اما خبرهای جدید حاکی از اینست که فعلا باید منتظر ارائه ی این مدل گوشی "سامسونگ" بمانیم.

مدیرعامل سامسونگ حدود سه هفته پیش اعلام کرد که تا چند روز اخیر زمان دقیق عرضه گوشی گلکسی فولد مشخص خواهد شد ولی از این چند روز بیان شده بیشتر از سه هفته گذشته است و هیچ خبری از این کمپانی و برند بزرگ اعلام نشده است.همانطور که در مقاله قبلی اشاره کرده بودیم این گوشی قبلا ارائه شد و بخاطر مشکلاتی که در آن نمایان شد سریعا جمع شد تا مشکلاتش برطرف شود چندی پیش فروشگاه‌های زنجیره‌ای Best Buy نیز تمام پیش فروش های گوشی های گلکسی فولد را لغو کرده است.

با تمام این بیانات فعلا هیچ منبعی،خبر دقیق از زمان و عرضه این مدل گوشی را ندارد.ولی بی شک این تاخیر در عرضه بی دلیل نبوده و باعث بی ذوق شدن کاربران به این گوشی می شود.زیرا طرفداران این مدل از چندی پیش منتظر عرضه ی مدل بدون ایراد آن می باشند.
حال سوالی که این میان مطرح می شد اینست که با اینهمه تاخیر در عرضه ی گلکسی فولد،آیا این احتمال وجود دارد که برطرف کردن ایرادات آن با مشکل همراه بوده ؟و یا اینکه سازندگان این گوشی نهایت سعی خود را دارند تا گوشی منحصر بفرد بدون ایراد و با قابلیتهای خاص عرضه دهند؟

با تمام تجربیاتی که در تمام این مدت از کمپانی سامسونگ دیده ایم ،مسلما این کمپانی رفع مشکلات کامل و رسیدن به نسخه ی بدون ایراد سعی بر عرضه ی این مدل گوشی نخواهد کرد چون در اینصورت ممکن است بازار فروش و همچنین اعتماد مردم به خود را از دست دهد.

در نهایت تا عرضه ی گلکسی فولد سامسونگ همه ی این سوالها در پاره ای از ابهام بسر خواهند برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.