مجله سیم کارت

تبادل نظر همراه اول و بانک تجارت

0 7

اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور فعال در کشور خدمات زیادی را به مشترکین خود "سیم کارت" های خود ارائه داده است . همراه اول در روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه 1400 نشستی با مدیران بانک تجارت برگزار کرد و در این نشست در خصوص مباحث نوین مالی صحبت کردند .
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، جلسه بحث و تبادل نظری در راستای ارتقا و بروز رسانی ظرفیت ‌های زیر ساختی حوزه بانکی با بهره‌ گیری از توانمندی‌ های فنی اپراتور اول تلفن همراه کشور ، صبح روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه با حضور مهدی اخوان بها بادی ، مدیر عامل همراه اول و رضا دولت آبادی ، مدیر عامل بانک تجارت و جمعی از مدیران ارشد هر دو مجموعه در برج همراه برگزار شد . اخوان بها بادی در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌ های موجود "همراه اول" از جمله در اختیار داشتن بالا ترین سهم بازار تجاری و 100 میلیون سیم‌ کارت واگذار شده در بازار ارتباطات سیار ، اظهار کرد : این حجم از مشترک و تعاملات مالی آن ها ، فرصتی را برای انجام اقدامات بسیار خوب با استفاده از ظرفیت‌ های بانکی و کیف پول اعتباری فراهم می‌ کند . مدیر عامل همراه اول اخوان بها بادی افزود : این فرصت در ارتباط با مشترکان سیم کارت همراه اول دائمی که پایان هر ماه به پرداخت صورت حساب مبادرت می ‌ورزند ، بیشتر است و همراه اول با در اختیار داشتن بالغ بر 20 میلیون مشترک دائمی، بیشترین تعداد مشترکان پس پرداخت تلفن همراه را نیز در کشور دارد .

وی هم چنین از آماده بودن شرایط برای بهره‌ برداری عملیاتی از کیف پول اعتباری اپراتور اول تلفن همراه خبر داد و گفت : لازمه عملیاتی شدن این بستر نیز انجام اقدامات اولیه‌ ای از سوی بانک است .

دولت آبادی  ، مدیرعامل بانک تجارت نیز در این جلسه بر تقویت درگاه‌ های پرداخت بانک تجارت با کمک همراه اول ، تعاملات اپراتور اول تلفن همراه با شرکت‌ های ارائه‌ دهنده خدمات پرداخت و راه کار های جدید و مواردی از این دست اشاره کرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.