مجله سیم کارت

تجهیز اتوبوس های مشهد به اینترنت رایتل

0 3

اپراتور رایتل یکی دیگر از اپراتور های بزرگ است و این اپراتور بزرگ همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . اپراتور رایتل سومین اپراتور در ایران است و مشترکین زیادی دارد و با ارائه اپلیکیشن رایتل من تمامی خدمات خود را به مشترکین "سیم کارت" های خود ارائه داده است و به راحتی می توانند به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی داشته باشند .
اپراتور رایتل در اقدامی جدید اتوبوس هاس درون شهری مشهد را مجهز به اینترنت کرده است . درواقع با شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن در کشور سرانه مصرف اینترنت در کشور تقریبا دو برابر شده است و اپراتور های فعال در کشور سعی دارند که خدمات اینترنتی خود را متنوع و با کیفیت کنند . حالا "رایتل" با امضای تفاهم نامه همکاری خود را با شرکت اتوبوسرانی شهرداری مشهد اغاز کرده است و بر اساس این تفاهم نامه شرکت رایتل 1400 اتوبوس درون شهری مشهد را به اینترنت رایتل مجهز خواهد کرد . این تفاهم نامه در روز 12 اسفند ماه 1399 با حضور شهردار مشهد و مدیر عامل شرکت رایتل در محل شهرداری مشهد امضا شد که به موجب آن 1400 اتوبوس شرکت واحد مشهد توسط اپراتور رایتل به اینترنت وای فای مجهز شود . مشترکین رایتل که در شهر مشهد سکونت دارند می توانند زمان استفاده از اتوبوس های درون شهری از اینترنت رایتل بهره مند شوند و کلیه مشترکین سیم کارت های رایتل هم سیم کارت رایتل دائمی و هم اعتباری می توانند از این خدمات ویژه راستل استفاده کنند .
یاسر رضا خواه در مراسم امضای تفاهم‌ نامه با اشاره به اهداف این شرکت در خدمات ‌رسانی به هموطنان در نقاط مختلف کشور ، گفت : بهره‌ مندی مردم از خدمات کیفی اینترنت همواره مد نظر شرکت رایتل بوده است و در این زمینه طی جلسات کارشناسی که با شرکت اتوبوسرانی شهرداری مشهد برگزار شد ، برای تجهیز 1400 دستگاه اتوبوس درون شهری به اینترنت وای ‌فای در گام اول ، اعلام آمادگی کردیم . وی کلان شهر مشهد را از نظر پایگاه گردشگری و زیارتی علاقه‌ مندان ، حائز اهمیت بر شمرد و افزود : تجهیز اتوبوس ‌های درون شهری مشهد به اینترنت جهت بهره ‌مندی گردش گران و زائرین ، اقدام مهم و اثر گذاری خواهد بود . محمد رضا کلائی شهردار مشهد در این مراسم ، گفت : برای تجهیز ناوگان اتوبوسرانی شهر مشهد به اینترنت با شرکت رایتل به جمع‌ بندی رسیدیم و آماده تجهیز 1400 دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به اینترنت وای‌ فای برای استفاده زائران ، هستیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.