مجله سیم کارت

تشکر بیش از 1000 هیئت مذهبی از همراه اول

0 9

اپراتور همراه اول در محرم 1400 برای مشترکین خود ویژه برنامه هایی ارائه داده بود که یکی از این ویژه برنامه ها ارائه مراسم هیئت های مذهبی به صورت زنده از اپلیکیشن های روبیکا و ایگپ بود که با استقبال زیاد کاربران مواجه شد . اپراتور همراه اول به تمام هیئت های مذهبی اعلام کرده به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه گیری این ویروس ، هیئت های مذهبی می توانند در این اپلیکیشن ها ثبت نام کنند و هیئت خود را ثبت کنند تا مشترکین بتوانند مراسم هیئت ها را بدون نگرانی در منزل و به صورت زنده تماشا کنند ، در همین راستا هیئت های مذهبی با ارسال نامه ای به همراه اول از این اپراتور بزرگ تشکر کردند و بیش از یک هزار هیئت مذهبی در ارسال این نامه مشارکت کردند .

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، بیش از یک ‌هزار هیئت مذهبی که در دهه نخست محرم امسال از خدمات همراه اول استفاده کردند ، با ارسال نامه‌ ای از طریق پنل خدمات موسسه عقیق از همراه‌ اول تقدیر کردند و از این اپراتور بزرگ به دلیل ایجاد این بستر ویژه تشکر و تقدیر کردند .

در بخشی از این نامه که خطاب به دکتر اخوان بها بادی مدیرعامل "همراه اول" نوشته شده است ، آمده است : « محرم امسال که برای دومین سال متوالی ، هیئت‌ ها با محدودیت‌ های کرونایی روبرو بودند ، خدمات همراه اول به مجالس سید الشهدا علیه‌ السلام که از طریق پنل خدمات عقیق تخصیص داده شد ، قابل تحسین و تقدیر بود . فراهم آوردن زیر ساخت‌ های پخش زنده هیئت ‌ها بر بستر تلفن همراه ، توزیع ماسک در مجالس و اهدای اینترنت رایگان کمک شایانی به مدیران هیئت ‌های مذهبی کرد .

محرم امسال پخش زنده هیأت‌ های مذهبی سراسر کشور در پلتفرم‌ های روبیکا و آیگپ با استقبال چشم گیر کاربران روبرو شد و بیش از 60 میلیون مشاهده به ‌دست آورد .

هم چنین بیش از 2 میلیون ماسک بهداشتی و بیش از 2000 گیگا بایت اینترنت رایگان به هیئت ‌های مذهبی تخصیص داده شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.