مجله سیم کارت

تکذیب خبر بهره‌گیری هواوی P40 پرو از باتری گرافینی

0 25

بهره‌گیری هواوی P40 پرو از باتری گرافینی

این روزها خبرهای متنوعی از کمپانی هواوی و گوشی هواوی P40 پرو منتشر می شود. در مقالات قبلی اشاره ای کلی به جزئیات منتشر شده درباره گوشی p40 اشاره نمودیم. از اینرو طبق شایعه های منتشر شده درباره این گوشی ها ، مشخص شده است که گوشی های هواوی P40 پرو مجهز به باتری گرافیتی خواهند بود. این خبر چند روز پیش از طریق توییتر هواوی در فرانسه منتشر شد و از سمت کاربران مختلف مورد توجه زیادی قرار گرفت.

اما مسئله ای که وجود دارد اینست که با وجود توجهات بسیاری که به این موضوع شده است ، اما بیشتر متخصصان با اطمینان زیاد بیان کردند که این تکنولوژی در حال حاضر برای قرار گرفتن در گوشی‌های هوشمند آمادگی لازم را ندارد.

در همین راستا و با گذشت چند روز به نظر می‌رسد حق با متخصصان این حوزه بوده زیرا اکانت مذکور پست موردنظر را حذف کرده و با انتشار یک بیانیه اعلام کرده است که این موضوع صرفا یک شایعه بوده است. در این حال مدیران ارشد هواوی خاطرنشان کرده‌اند که این تکنولوژی در آینده نزدیک آماده نمی‌شود و برخی کارشناسان باور دارند که در بهترین حالت، در سال 2021 می‌توانیم انتظار عرضه گوشی‌های مبتنی بر باتری‌های گرافینی را داشته باشیم.

در واقع تکنولوژی باتری های گرافینی این امکان را فراهم خواهد آورد که کاربران با استفاده از فناوری های بسیار پیشرفته صنعتی عظیم در صنعت گوشی های هوشمند ایجاد نمایند و از این طریق این امکان فراهم می شود که سرعت شارژ گوشی های هوشمند بسیار بیشتر شده و  از اینرو دوام بالاتری ها به مراتب افزایش یابد.

برای کاربرانی که در مورد این تکنولوژی اطلاعاتی ندارند باید اعلام کنیم علاوه بر این، چنین باتری‌هایی حجم کمتری را اشغال می‌کنند. اما در هر صورت همانطور که گفتیم این تکنولوژی برای استفاده در گجت‌ها هنوز نهایی نشده است.

در انتها لازم به ذکر است که باید امیدوار باشیم که هرچه زودتر گوشی‌های مجهز به باتری‌های گرافینی به بازار عرضه شوند تا گوشی‌ها بتوانند در زمینه عمر باتری و البته سرعت شارژ حرف بیشتری برای گفتن داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از اخبار روز تکنولوژی و همچنین اخبار روز اپراتورها با ما در تماس باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.