مجله سیم کارت

ثبت نام 1.6 میلیون نفر برای گوشی گیمینگ ایسوس

0 3

ثبت نام 1.6 میلیون نفر برای گوشی گیمینگ ایسوس

همانطور که می دانید چندی پیش خبری راجع به گوشی گیمینگ "ایسوس" منتشر کردیم.درهمین راستا روز دوشنبه 31 تیرماه 98،کمپانی ایسوس مدل جدید گوشی های خود را معرفی کرد.این گوشی با عنوان ROG Phone II شناخته می شود که ایسوس در این مدل گوشی از اسنپدراگون855 پلاس استفاده کرده است.جالب است بدانید که ایسوس برای اولین بار ازاین پردازنده بر روی گوشی های خود استفاده کرده است.

هم اکنون قیمت های این گوشی بر روی سایت JD.COM قرا رگرفته است و قیمت آنها نیز در این سایت مشخص شده است.جالبترین نکتهاینست که هم اکنون بیش از 6/1 میلیون نفر برای خرید این مدل گوشی ها ثبت نام کرده اند.این کمپانی هم اکنون فروش اینترنتی خود را آغاز کرده است.

با توجه به تمایل افراد به خرید گوشی های گیمینگ و همچنین قیمت پایین ایسوس ROG Phone II از اصلی ترین کاراکترها برای فروش بالای آنها تلقی می شود.قیمت درنظرگرفته شده برای این مدل گوشی ها 3499 یوآن چین، 510 دلار آمریکا یا 450 یورو می باشد.

ثبت نام 1.6 میلیون نفر برای گوشی گیمینگ ایسوس

نکته منفی که شامل این گوشی می باشد اینست که بدلیل کمک تنسنت در ایسوس ROG فون 2 بصورت پیش فرض ،تعدادی نرم افزار ناکارآمد  در نسخه های ارزان قیمت این گوشی تعبیه شده است.

این گوشی با قیمت های متفاوت در بازار قابل عرضه می باشد.نسخه ی non-Tencent این گوشی 870 یا 780 دلار و معادل 6000 یوآن می باشد که دارای رم 12 گیگابایتی  و فضای ذخیره سازی 128گیگابایتی می باشد.ناگفته نماند این گوشی با فضای ذخیره سازی بیشتر از چهاربرایر این قیمت با اندکی افزایش و حدود 900دلار یا 810 دلار معادل 6199 یوآن خواهد بود.

کاربران چینی در کمتر در کمتر از یک هفته ی دیگر به گوشی های ROG فون 2 دسترسی داشته باشند در حالیکه این زمان برای مشترکین بین المللی در ماه اوت قابل عرضه و دسترسی قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.