مجله سیم کارت

جزئیات تازه ای از ایفون SE2

0 14

جزئیات تازه ای از ایفون SE2

«مینگ چی کو» که یکی از مشهورترین تحلیلگران در عرصه اپل می باشد به ارائه جزئیاتی از ایفون SE2 پرداخته است.این گوشی از نظر شکل ظاهری و نوع طراحی شباهت بسیار زیادی به ایفون8 دارد .لازم به ذکر است که ایفون جدید در دو مدل 64 و 128 گیگابایتی عرضه خواهد شد و دارای تنوع رنگی نیز می باشد. این کمپانی قصد دارد گوشی های ایفون SE2 خود را در سه رنگ قرمز،حاکستری و نقره ای عرضه کند. قیمت پایه در نظر گرفته شده برای این نوع گوشی 399 دلار در نظر گرفته شده است.

جزویات ایفون SE2 به شرح زیر خواهد بود:

ایفون SE2 مجهز به تراشه A13 می باشد.( مشابه ایفون 11 و ایفون 11 پرو می باشد، البته با یک گیگ رم کمتر)
حافظه رم استفاده شده در این گوشی 3 گیگابایت می باشد.

نکته ای که وجود دارد اینست که  این گوشی از قابلیت لمس سه بعدی بهره مند نمی باشد.در واقع "اپل" به تامین‌کنندگان دستور داده  است تا برای هر ماه حدود 2 تا 4 میلیون ایفون  SE 2 آماده کنند. از اینرو با توجه به تحلیل های انجام شده ، این کمپانی  انتظار دارد در سال 2020 بتواند بیش از 30 میلیون عدد از این گوشی را به فروش برساند.

قیمت تقریبی در نظر گرفته شده برای این گوشی حدود 399 دلار برآورد شده است .لازم به ذکر است که  ایفون SE  در سال 2016 با قیمت 399 دلار عرضه شد. این مدل دارای 16 گیگابایت رم بود. اما تولید این نوع گوشی در سال 2017 متوقف شد و از اینرو قیمت این گوشی به 349 دلار کاهش پیدا کرد و ظرفیت پایه آن هم به 32 گیگابایت رسید.

در نهایت باید خاطرنشان کنیم که به احتمال زیاد و طبق تحلیل های مینگ چی کو ،اپل این گوشی خود را در سه‌ماهه نخست سال 2020 معرفی خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.