مجله سیم کارت

جزئیات جدید از ایفون 11 با توجه به نزدیک شدن زمان معرفی آن

0 0

جزئیات جدید از ایفون 11 با توجه به نزدیک شدن زمان معرفی آن

با توجه به نزدیک شدن رونمائی از محصولات "اپل"، صحبت ها و حرف و حدیثهای زیادی از این کمپانی شنیده می شود.و بعضا بعضی اخبار نادرست نیز در بین اخبار با قدرت خودنمائی می کنند.

اما می توان تمام این اخبار را ناشی از هیجانات زیاد برای محصولات این کمپانی معروف دانست که با توجه به نزدیک شدن زمان معرفی گوشی های "ایفون" این اخبار و هیجانات شدت بیشتری می گیرند.

در ابتدا ذکر این نکته حائز اهمیت است که در گوشی های ایفون جدید پورت لایتینگ جایگزین پورت USB-C می شود.یعنی سایت 9To5Mac بطور قطع حذف پورت USB-C را تائید کرده است.

در ادامه بهتر است بدانید که محصولات جدید ایفون مجهز به آخرین پردازنده اپل خواهند بود که به احتمال زیاد APPLE A13 نامگذاری خواهد شد.همچنین ایفون در گوشی های جدید خود از تپتیک انجین برای ایجاد لرزش های طبیعی و مناسب استفاده خواهد کرد که با توجه به حذف شدن قابلیت 3D TOUCH از ایفون های جدید، وجود این قابلیت دور از ذهن نخواهد بود که می تواند تجربه کاربری مفیدی برای فناوری Haptic Touch تلقی شود.

این منبع خبری در آخرین خبر خود به وجود دوربین سه گانه و همچنین مجهز بودن دوربین سوم به فناوری اولترا اشاره و تائید کرده است که بی شک این دوربین زاویه ی دید بهتری برای کاربران ایفون رقم خواهد زد.

نکته جالبی که درباره ی این گوشی ها بیان شده است استفاده از ویژگی Smart Frame می باشد که به موجب آن کاربر در هنگام عکاسی با دوربین اصلی همزمان گوشی قادر خواهد بود از دوربین اولتراواید هم استفاده کند.البته ناگفته نماندعکس های گرفته شده با دوربین واید بعد از چند روز بصورت خود به خود از گوشی پاک می شوند تا فضای زیادی اشغال نکنند.

از دیگر قابلیت های ایفون جدید می توان به بهبود دوربین سلفی ، امکان فیلم‌برداری با سرعت 120 فریم در ثانیه با دوربین سلفی  اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.