مجله سیم کارت

جشنواره پر جایزه ایرانسل در روز دانشجو

0 21

اپراتور ایرانسل که اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است همواره با توجه به مناسبت ها برای مشترکین خود خدمات ویژه ای را ارائه می دهد و حالا برای دانشجویانی که سیم کارت ایرانسل دارند در روز دانشجو جشنواره پر جایزه برگزار کرده است . ایرانسل مشترکین زیادی دارد و همیشه در جهت رضایت مشترکین خود پیش می رود و حالا هم زمان با روز دانشجو که 16 آذر است هدایا و تخفیف های بی نظیری را برای دانشجویانی که سیم کارت ایرانسل دارند ، در نظر گرفته است .
هم‌ زمان با روز دانشجو و با توجه به اهمیت دسترسی دانش ‌آموزان و دانشجویان ایرانی به به‌ روز ترین بستر های دیجیتال ، اپراتور "ایرانسل" جشنواره‌ ای تدارک دیده است تا بهترین خدمات دیجیتال با هدایا و تخفیف ‌های ویژه در دسترس علم‌ آموزان سراسر ایران قرار گیرد .
ایرانسل برای بستر آموزش آنلاین دانا پلاس 30% تخفیف ویژه برگزاری کلاس های آنلاین در دانا پلاس ارائه داده است که مهلت فعال سازی این تخفیف تا 21 آذر ماه می باشد و اعتبار استفاده از این بستر تا یک ماه می باشد .ایرانسل برای استفاده از اپلیکیشن فضای ذخیره سازی ابرتو نیز هدیه در نظر گرفته است ، 1 گیگا بایت اینترنت هدیه با نصب و استفاده از اپلیکیشن ابرتو برای مشترک فعال می شود . اعتبار این بسته هدیه یک روز است .
ایرانسل برای استفاده از اپلیکیشن آهنگ پیشواز نیز هدیه در نظر گرفته است ، مشترکین ایرانسل با خرید بسته های متنوع اپلیکیشن پیشواز می توانند صدای خود و یا بخشی از آهنگ محبوب خود را به عنوان آهنگ پیشواز انتخاب کنند . ایرانسل برای عضویت سه ماه 19% تخفیف ، برای عضویت شش ماهه 28% تخفیف و برای عضویت یک ساله 37% تخفیف در نظر گرفته است .
ایرانسل برای استفاده از اپلیکیشن بازی های موبایلی بازیک نیز هدیه در نظر گرفته است ، مشترکین ایرانسل با خرید بسته های متنوع عضویت در اپلیکیشن بازیک می توانند به دنیای بازی های موبایلی قدم بگذارند و بازی های مورد علاقه خود را با اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنند . ایرانسل برای عضویت یک ماهه 40% تخفیف و برای عضویت سه ماهه 50% تخیفیف در نظر گرفته است و هم چنین مشترکین "سیم کارت" های ایرانسل با استفاده از اعتبار کیف پول دیجیتال ، بسته های ماهانه بازیک را خریداری کنند .
ایرانسل آهنگ های محبوب سرویس پیشواز  را نیز اراده داده است که مشترکین سیم کارت های ایرانسل با ارسال کد پیشواز مورد نظر خود به 7575 می توانند سرویس پیشواز محبوب خود را فعال کنند .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.