مجله سیم کارت

جشنواره 9 روزه ایرانسل تا 39% تخفیف !

0 20

با توجه به رند شدن تاریخ در 99/9/9 اپراتور ایرانسل برای افرادی که تمایل به خرید سیم کارت ایرانسل دارند ، طرح ویژه ای را ارئه داده است و سیم کارت های رند خود را با تخفیف ویژه ارائه  کرده است . اپراتور ایرانسل همواره با توجه به مناسبت ها و رویداد های تاریخی بسته ها و طرح های ویژه ای را ارائه داده است . تاریخ 99/9/9 یک روز کم نظیر در تقویم است و اپراتور ایرانسل سعی کرده است از این تاریخ خاص استفاده کند و جشنواره 9 ها را برگزار کند . اپراتور ایرانسل در ایران به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال شناخته شده است و به همین مناسبت در فروشگاه اینترنتی خود کمپین ویژه ای ارائه داده است که بر اساس این کمپین افرادی که تمایل به خرید سیم کارت رند ایرانسل دارند می توانند از این کمپین خرید کنند .
این کمپین 9 روزه است و تا 39 درصد تخفیف برای "خرید سیم کارت رند" ایرانسل برای متقاضیان در نظر گرفته شده است . این کمپین از 1 آذر ماه 99 تا 9 آذر ماه 99 می باشد و در آن 9 شماره رندی که با تکرار 9 به یاد ماندنی تر و خاص تر از شماره های دیگر شده اند و تا 39 درصد نیز تخفیف ویژه خواهند داشت . در واقع ایرانسل در این کمپین پاییزی 9 عدد شماره سیم کارت رند را به صورت مزایده ارائه داده است و در ضمن افرادی که در این مزایده شرکت می کنند امتیاز دریافت می کنند که امتیاز خریدارانی که از این فرصت استفاده کرده اند در باشگاه مشتریان شماره های رند با ضرایب 1/5 برابری محاسبه می گردد . در هر کدام از این 9 روز که به صفحه حراج شماره های رند در فروشگاه آنلاین ایرانسل سر بزنید ، می توانید با شرکت در این مزایده ویژه ، یک شماره یادگاری و خاص از جشنواره 99/9/9 را به نام خود کنید . اپراتور ایرانسل در این کمپین از متقاضیان عزیز درخواست کرده است که دوستان خود را از این کمپین مطلع سازید .
ایرانسل همواره به عنوان اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال اقدامات زیادی را انجام داده است و مشترکین زیادی دارد و افرادی که تمایل دارند در جشنواره رند ترین شماره پاییزی ایرانسل شرکت کنند می توانند از طریق لینک shop.irancell.ir/rond/fa/autumn99  اقدام به "خرید سیم کارت ایرانسل" رند کنند و "سیم کارت" رند ایرانسل را به نام خود کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.