مجله سیم کارت

جمعه های رایتلی

0 5,429

رایتل اپراتور برتری در کشور است و اقدامات شایان زیادی اراده کرده است . رایتل برای کاربران خود طرحی ارائه کرده به اسم جمعه های رایتلی که این طرح توجه کاربران رایتل ( rightel ) را به خود جلب کرده است .

طرح جمعه های رایتلی

این طرح مربوط به جمعه های آخر ماه می شود و مهلت استفاده از این طرح ویژه 24 ساعت می باشد . کاربرانی که سیم کارت رایتل دارند می توانند در آخرین جمعه هر ماه ، از این طرح استفاده کنند . با فعال کردن این طرح ، رایتلی ها می توانند تا 30 گیگا بایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه دریافت کنند البته این هدایا به صورت تصادفی به کاربران اختصاص می یابد و باید ظرف مهلت تعیین شده ( 24 ساعت ) از این بسته ها استفاده نمایند و افرادی که سیم کارت رایتل ندارند می توانند با خرید سیم کارت رایتل جزو مشترکین “رایتل” شوند و از خدمات ویژه این اپراتور بهره مند شوند .

رایتلی ها می توانند برای فعال سازی این طرح ویژه که مربوط به جمعه آخر هر ماه است ، از دو روش این اقدام را انجام دهند : یکی از این روش ها فعال سازی با کد دستوری # 20 * است و یکی دیگر از روش های فعال استفاده از اپلیکیشن “رایتل من” است .  کاربرانی که اپلیکیشن رایتل من ندارند با مراجعه به سایت رایتل این اپلیکیشن را نصب کنند و از طریق این اپلیکیشن طرح جمعه های رایتلی را فعال کنند . با نصب اپلیکیشن رایتل من 1 گیگا بایت اینترنت هدیه دریافت می کنید .

شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن رایتل من بسیاری از امور مربوط به سیم‌ کارت خود را انجام دهید . خدماتی مانند خرید طرح ها ، شارژ ریالی و شور انگیز ، آگاهی از جزییات سیم‌ کارت‌های رایتل ، شرح طرح‌ ها و طرح های پیشین و کنونی ، مشاهده و پرداخت صورت ‌حساب ، مشاهده نواحی تحت پوشش ، فروشگاه‌ های رایتل و غیره را بدون نیاز به برقراری ارتباط با مرکز خدمات مشتریان رایتل انجام دهید .

مهلت استفاده طرح

نکات قابل توجه در این طرح این است که فقط که در ماه یک بار امکان فعال سازی طرح هدیه را دارید . آن هم آخرین جمعه هر ماه است . مهلت فعال سازی طرح هدیه از بامداد روز جمعه (ساعت 00:00 ) تا ساعت 23:59 همان روز است . پس از آن امکان فعال‌ سازی طرح هدیه وجود نخواهد داشت .
اپراتور رایتل همیشه در ارائه طرح های ویژه برای کاربران خود ، تمام تلاش خود را کرده است . که هم طرح ها مقرون به صرفه باشد و هم برای کاربرانش مورد توجه باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.