مجله سیم کارت

حمایت ایرانسل از مدارس روستایی

0 24

ایرانسل یکی از یزرگترین اپراتورهای فعال در کشور است که تا به حال اقدامات زیادی در رابطه با ارائه خدمات مخابراتی و اینترنتی داشته است .
یکی از اقدامات جدید ایرانسل ، با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا ابن مجموعه با هدف کاهش تردد های شهری و غیر ضروری به مشترکان خود 100 گیگا بایت اینترنت رایگان ارائه کرد  وبا کد دستوری #98* و یا با نصب اپلیکیشن ایرانسل من و مراجعه به این اپلیکیشن در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و بسته های فعال بر روی مودم ها تا پایان یافتن این 100 گیگا بایت غیر فعال می شود و پس از پایان این 100 گیگا بایت یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته ، در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت .
ایرانسل طی بیانیه ای در نمایشگاه الکامپ 2019 که تیر ماه سال 1398 بود با شرکت دانش بنیان اتصال صنعت میانه امضا  نمود توافق بر ساخت مودم های اینترنت در داخل کشور نمودند و طبق این توافق قرار براین شد که تولید این مودم های اینترنت را به انبوه برسانند که این مودم ها برای حمایت "ایرانسل" از کسب و کارهای بومی و با هدف هوشمند سازی مدارس روستایی در قالب طرح ملی در اختیار مدارس قرار بگیرد .

  

مدیر عامل شرکت دانش بنیان اتصال صنعت میانه با اعلام تشکر از مدیر عامل ایرانسل اعلام کرد : اقدام آغاز تحویل مودم ها به تولید ملی و اشتغال زایی جوانان ایرانی کمک فراوانی خواهد کرد مودم فضای باز به گونه ای طراحی شده که در مناطق دور افتاده که سرعت سیگنال اینترنت در این مناطق ضعیف است سرعت و کیفیت سرعت آن به خوبی برای کابران فراهم خواهد شد و برای مدارس ، سازمان ها ، خانه های بهداشت و شرکت های صنعتی بسیار مناسب است و این مدل مودم با کیفیتی برابر با نمونه های خارجی با قیمت ارزان تر است وقابلیت اجرا در فضای خارجی را دارد امکان استفاده درون ساختمان را دارد و همزمان 32 کاربر می توانند همزمان استفاده کنند .
در فاز اول از این طرح قرار بر این شده است که سفارش تو لید 15 هزار مودم فضای داخلی  ثبت شده است و تا به الان بخش عمده ای از آن تحویل داده شده است . و در ادامه همکاری و جلب اعتماد های لازم در بهمن 1398 و در پی شروع پروژه هوشمند سازی مدارس و توصیه های وزیر ارتباطات و فناوری برای استفاده از تولیدات ملی در این پروژه سفارش تولید و طراحی 5000 عدد مودم فضای بیرونی نیز ثبت شد .
در راستای این اقدام ایرانسل تنها اپراتور برگزیده در زمینه حمایت از کسب و کار ایرانی  موفق به دریافت عنوان (( اپراتور برتر محور کسب وکار )) شد .  
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.