مجله سیم کارت

خدمات ویژه رایتل به زائرین اربعین

0 4

خدمات ویژه رایتل به زائرین اربعین

رایتل نیز همانند دیگر اپراتورها  جهت تسهیل در ارتباطات زائرین و همچنین جهت تامین رفاه حال مشترکین، خدمات ویژه ای به زائرین و مشترکین خود ارائه می دهد. در واقع با توجه به خیل عظیم ارادتمندان اباعبدالله الحسین (ع)، اپراتور "رایتل" این خدمات را در اختیار مشترکین خود قرار داده است.

در حقیقت در ایام برگزاری پیاده روی اربعین ، اپراتور رایتل امکان خرید سیم کارت اعتباری ویژۀ این ایام را به همراه بستۀ آغازین دارای 50 هزار اعتبار ریالی ویژۀ رومینگ در کشور عراق را برای مشترکین "سیم کارت" خود فراهم نموده است. لازم به ذکر است که این سیم کارت به قیمت 200 هزار ریال به مشترکین قابل عرضه می باشند و پس از رویداد اربعین نیز مشابه با سایر "سیم کارت اعتباری رایتل"  قابلیت استفاده خواهد داشت.

همچنین مشترکین رایتل در کشور عراق، میتوانند با شماره گیری کد دستوری #152*، 50 مگابایت اینترنت رومینگ بین الملل رایگان (با سقف مصرف روزانه 5 مگابایت) ویژۀ استفاده در شبکۀ اپراتور Korek عراق دریافت نمایند.بسته های اینترنتی ویژه اربعین با تخفیف ویژه و استثنایی در اختیار مشترکین رایتل قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این بسته ها از طریق شماره گیری کد #6*1*142* قابل خرید و فعالسازی است و همچنین تخفیف های ویژه ای برای خدمات رومینگ بین الملل (تماس، پیامک و اینترنت) در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که اپراتور رایتل در مسیر پیاده روی اربعین ، همراه مشترکین بوده و با استقرار باجه های ارائه خدمات رایتل، به راهنمایی و رفع مشکلات احتمالی مشترکین میپردازد.

متقاضیان در صورت تمایل می توانند به دریافت سیم کارتهای ویژۀ اربعین به نمایندگان فروش و فروشگاه های رایتل مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.