مجله سیم کارت

خدمات ویژه شاتل موبایل

0 5

اپراتور شاتل موبایل یکی از اپراتور های فعال در ایران است که این اپراتور خدمات متفاوت و متنوعی را برای مشترکین سیم کارت های خود در نظر گرفته است . "شاتل موبایل" همواره در ارائه خدمات متنوع به مشترکین خود در تلاش است و سعی دارد بهترین خدمات را ارائه دهد و رضایت مشترکین خود را جلب کند . اپراتور شاتل موبایل علاوه بر خدمات پایه که شامل مکالمه ، پیامک ، اینترنت است ، خدمات ویژه ای نیز ارائه می دهد که شامل خدمات محتوا و سرگرمی است که این خدمات در روز های قرنطینه بسیار کاربرد دارد و برای مشترکین این اپراتور سرگرم کننده است .
اپراتور شاتل موبایل همواره در تلاش است تا با ایجاد زنجیره متنوع از محصولا و خدمات ، کسب و کار و زندگی روزمره مشترکین خود را آسان تر و لذت بخش تر کند و دسترسی به این خدمات و محصولات را آسان کرده است . شاتل موبایل بر همین اساس متناسب با سلیقه و نیاز مشترکین سیم کارت های خود امکان استفاده از خدمات اختصاصی مختلفی را در حوزه های بازی و سرگرمی ، دانش و آموزش ، فیلم و سریال ، موسیقی و خدمات مکمل ایجاد کرده است . "سیم ‌کارت" های شاتل موبایل به همراه بسته‌ های آغازین متنوعی به بازار عرضه می‌ شوند که بر اساس نیاز مشترکین شامل دقایق مکالمه ، پیامک ، اینترنت همراه و خدمات محتوایی مختلف هستند . در صورتی که متقاضیان سیم‌ کارت‌ شاتل موبایل دارای اشتراک ADSL شاتل باشند ، با ورود شماره اشتراک شاتل خود و خرید بسته‌ های آغازین ویژه شاتلی ‌ها می‌ توانند علاوه بر اینترنت هدیه بیشتر ، 2 گیگا بایت اینترنت ADSL به مدت 7 روز نیز دریافت کنند .
در این طرح کلیه مشترکین ADSL شاتل با خرید سیم‌ کارت شاتل‌ موبایل و به ازای فعالیت ‌هایی از قبیل فعال‌ سازی سیم‌ کارت ، فعال ‌سازی مودم‌ های شاتل موبایل ، خرید شارژ و بسته‌ های افزایشی "سیم‌ کارت شاتل موبایل" ، هدیه روز تولد و سالگرد عضویت ، امتیاز دریافت می‌ کنند که متناسب با این امتیازات کسب شده جوایزی به آنها تعلق می‌ گیرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.