مجله سیم کارت

دوشنبه سوری شهریور ماه 1399

0 39
  • همراه اول برای مشترکین خود که سیم کارت همراه اول دارند طرحی با نام طرح دوشنبه سوری در نظر گرفته است ، طرح دوشنبه سوری طرحی است که همراه اول هر دوشنبه آخر ماه برای مشترکین خود در نظر گرفته است . "همراه اول" اولین و بزرگ ترین اپراتور برتر در کشور است که برای مشترکین خود خدمات منحصر به فردی را در نظر گرفته است . سرویس دوشنبه سوری همراه اول سرویسی است ، که همراه اول دوشنبه آخر هر ماه برای کاربران خود هدایای ویژه ای در نظر می گیرد . مشترکین "سیم کارت همراه اول" برای استفاده از این سرویس در دوشنبه های آخر هر ماه می توانند با شماره گیری کد # 64 * 100 *  از پیشنهاد های ارائه شده این اپراتور مطلع شوند و برای فعال سازی آن اقدام کنند . همراه اول برای افزایش رضایت مندی مشترکین خود به ارائه این سرویس پرداخته است و باید به این نکته توجه کرد که هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبه های آخر هر ماه متفاوت و متنوع است و مشترکین هر ماه از هدایای آن ماه مطلع می گردند. "دوشنبه سوری" شهریور ماه در روز 31 شهریور ماه و مصادف با هدایای خود را ارائه داده است . هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبه سوری شهریور ماه بسته های دیتا 500 مگا بایتی تا 100 گیگا بایتی یک روزه رایگان می ‌باشد که به صورت رندوم به مشترکین اختصاص داده می شود .
    تمامی مشترکینی که سیم کارت همراه اول دارند ، چه سیم کارت همراه اول دائمی و چه سیم کارت همراه اول اعتباری مشمول استفاده از این طرح می باشند و مشترکین انارستان هم می توانند از هدایای دوشنبه سوری بهره مند شوند .مشترکین همراه اول که این سرویس را فعال کرده اند ، باید بدانند که این طرح از ساعت 8:00 تا 23:59 دوشنبه 31 شهریور فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری * 100 * 641 # بسته خود را فعال نمایند
    به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته های اینترنت رایگان یک روزه از 500 مگا بایت تا 100 گیگا بایت اختصاص داده می شود . زمان مصرف بسته به مدت یک روز از ساعت 5 صبح تا 17 عصر است .
    هر مشترک در هر ماه تنها یک بار می تواند بسته دوشنبه سوری را فعال نماید . بسته‌ های هدیه فوق به طور هم زمان با سایر بسته‌ های اینترنت مشترک فعال می گردد . بسته‌ های هدیه اعلام شده در هر ماه  ، هیچ رزرو خودکاری ندارد و مشترکین باید در همان روز برای فعال سازی آن اقدام کتنند و قابل رزرو کردن نیست .
    مشترکین برای استعلام این طرح کد دستوری # 0 * 64 * 100 * را باید شماره گیری کنند و برای فعال سازی سرویس کد دستوری # 1 * 64 * 100 * و برای راهنما استفاده از این سرویس کد دستوری # 9 * 64 * 100 * را از سیم کارت خود شماره گیری کنند .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.