مجله سیم کارت

دومین اپلیکیشن برتر ایرانی

0 0

" ایرانسل من " اپلیکیشن ایرانسل است که جزو مهم ترین اپلیکیشن های موجود است . " ایرانسل " برای مشترکین خود اپلیکیشنی با عنوان اپلیکیشن من طراحی کرده است که مشترکین از طریق آن بتوانند به صورت کاملا شفاف ، میزان مصرف حساب خود را مشاهده و رویت کنند . و این اپلیکیشن تا حد زیادی مورد توجه مشترکین ایرانسل است . طی ارزیابی انجام شده که هر ساله توسط کافه بازار انجام می شود ، اپلیکیشن ایرانسل من بعد ازاپلیکیشن دیوار و آپ در رتبه دوم قرار دارد .کافه بازار سالانه گزارشی تحت عنوان برترین برنامه های ایرانی ارائه می دهد که در سال 98 نیز طبق بررسی ها این شرکت اپلیکیشن دیوار با 20 میلیون نصب ، به همراه اپلیکیشن آپ و اپلیکیشن ایرانسل من با 11 میلیون نصب در جایگاه دوم قرار دارد و به عنوان دومین اپلیکیشن محبوب ایرانی ها تبدیل شده است . اپلیکیشن ایرانسل من علاوه بر مدیریت حساب و میزان مصرف ایرانسلی خود امکانات دیگری نظیر امکان درخواست تاکسی آنلاین ( اسنپ ) ، تماشای آنلاین و زنده برنامه تلویزیونی ، سفارش غذا ( اسنپ فود ) ، خرید آنلاین از سوپر مارکت ها ، را در اختیار کاربران خود قرار داده است .
خدماتی که در این اپلیکیشن وجود دارد نمایش اطلاعات حساب ، شامل باقیماندۀ حد مجاز مصرف ، موجودی ، بدهی ، کارکرد و مبلغ قابل پرداخت ، نمایش باقیماندۀ بسته اینترنت ، تمدید خودکار بسته‌های اینترنت در صورت اتمام حجم یا انقضای زمان بسته ، درخواست تبدیل سیم کارت 3G به 4G ، تبدیل سیم کارت ایرانسل اعتباری به سیم کارت ایرانسل دائمی ، مشاهده فهرست خدمات ارزش افزوده فعال و امکان لغو آن ها ، مشهده تاریخچه 15 کارکرد اخیر ، خرید بسته های اینترنت و شارژ اعتباری ، امکان حذف قبض کاغذی و … از دیگر خدمات این اپراتور بزرگ است که تحت عنوان اپلیکیشن برای مشترکین در نظر گرفته است .
از جمله امکانات ارائه شده در این اپلیکیشن در زمینۀ راهنمایی و پشتیبانی مشترکان نیز می‌توان به امکان تعیین وقت مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل ، طرح و پیگیری شکایت ، ارجاع و پیگیری درخواست‌ ها و بازبینی آن ها ، تماس با مرکز ارتباط با مشتریان و گفت ‌وگوی آنلاین با کارشناسان این مرکز ، بخش پرسش‌های متداول و نیز دسترسی آسان به شبکه‌های اجتماعی ایرانسل اشاره کرد . هم چنین در زمینۀ خرید و پرداخت نیز ، ایرانسل من امکانات متعددی شامل خرید بسته‌ های اینترنت و مکالمه ، خرید انواع مودم‌ های ثابت و همراه ، ساخت و خرید بسته‌ های چند کاربره و به‌ اشتراک ‌گذاری اینترنت بین دوستان و آشنایان ، امکان هدیه‌ دادن بسته اینترنت ، خرید شارژ و شارژ شگفت ‌انگیز از طریق درگاه‌ های بانکی ، پرداخت قبض و نیز پرداخت امن و آسان هزینه‌ های ایرانسلی از طریق کیف‌ پول آپ (بدون نیاز به رمز دوم پویا) را به مشترکان ایرانسل ارائه کرده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.