مجله سیم کارت

دومین جشنواره سراسری عکس رایتل با هدف کمک به بیماران خاص

0 4

برگذاری دومین جشنواره سراسری عکس رایتل با هدف کمک به بیماران خاص.

شرکت رایتل برای دومین سال متوالی، با همکاری و همراهی عموم عکاسان و علاقمندان به عکاسی، جشنواره سراسری عکس یک ماه کامل را با موضوع ماه مبارک رمضان، برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی رایتل، اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه در ایران در نظر دارد برای دومین سال متوالی با همکاری و همراهی عموم عکاسان و علاقمندان به عکاسی، جشنواره سراسری عکس ” یک ماه کامل ” را با موضوع ماه مبارک رمضان و با عکس های تهیه شده با دوربین عکاسی و موبایل، از تاریخ 20 تیرماه برگزار کند.
 هدف از برگزاری جشنواره ماه کامل معرفی ابعاد تصویری ماه مبارک رمضان با همکاری عکاسان هنرمند و علاقمندان به عکاسی و همچنین ارتقاء ارتباطِ هنرمندان عکاس و علاقمندان عکاسی با شرکت خدمات ارتباطی رایتل می باشد.
گفتنی است علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند عکسهای تهیه شده با تلفن همراه و یا دوربین عکاسی را از تاریخ 20 تیرماه 93 لغایت 10 مرداد 93 از طریق  لینک مربوطه در وب سایت رایتل به آدرس www.rightel.ir جهت شرکت در مسابقه ارسال نمایند. 
همچنین شرکت کنندگان می‌توانند در هر بخش عکاسی موبایل و دوربین حرفه ای تا سقف 3 عکس به سایت جشنواره ارسال نمایند. بدیهی است ارسال اثر بیش از تعداد تعیین شده، در مسابقه شرکت داده نمی شود. همچنین ارسال عکس توسط اشخاص به منزله قبول مالکیت اثر و اصالت آن تلقی می‌گردد.
گفتنی است در پایان جوایز بسیار ارزنده ای به نفرات برتر هر بخش اهدا خواهد شد که علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به وبسایت رایتل مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.