مجله سیم کارت

دومین دوره کار آموزی همراه اول

0 3

اپراتور همراه اول قدیمی ترین اپراتور در ایران است و این اپراتور بزرگ به تازگی فراخوانی جهت جذب کار آموز برگزار کرده است که افراد می توانند برای ورود در این دوره از کار آموزی همراه اول اقدام به ثبت نام کنند . آکادمی همراه اول در تابستان 99 آغاز به کار کرده است  و این آکادمی با هدف از بین بردن فاصله بین تحصیلات آکادمیک و فضای کار تاسیس شده است و حالا این آکادمی دومین فراخوان خود را برگزار کرده است .
اپراتور همراه اول دومین دوره کار آموزی خود را 2 مرداد ماه 1400 اغاز کرده است و ثبت نام این دوره از کار آموزی همراه اول 2 مرداد و تا 8 مرداد ماه سال جاری ادامه خواهد یافت و متقاضیاینی که تمایل دارند در این دوره از فراخوان کار آموزی همراه اول شرکت کنند باید تا 7 مرداد ماه 1400 اطلاعات اولیه خود را در سایت آکادمی همراه ( www.hamrah.academy ) وارد کرده و در سایت ثبت نام کنند .
این دوره به منظور شناسایی ، توانمند سازی و جذب نیروی انسانی مستعد توسط مجموعه بزرگ همراه اول و آکادمی همراه به صورت مستمر برگزار می شود دوره کارآموزی  ( Internship )یک دوره 4 ماهه کاری ، با هدف افزایش تجربه کاری در دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار است .
دوره های کار آموزی "همراه اول" هر ساله در 4 نوبت برگزار می شود و با شناسایی افراد توانمند از طریق برگزاری آزمون آنلاین و هم چنین مصاحبه های تخصصی شروع می شود و بعد افراد مستعد انتخاب می شوند و بعد از ورود آن ها تحت آموزش قرار می گیرند و در پایان دوره در صورتی که کار آموز رضایت داشته باشد امکان جذب آن در خانواده همراه اول فراهم می شود . در دومین دوره کار آموزی همراه اول ، جذب در بیش از 100 موقعیت و در رشته های مهندسی برق و الکترونیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، صنایع ، مدیریت ، مالی و حسابداری ، حقوق ، گرافیک و سایر رشته ها و تخصص های مرتبط انجام خواهد شد . انتهای دوره نیز کار آموزان علاوه بر فراگیری آموزش ها و مهارت های تخصصی ، تقویت رزومه و کسب تجربه کاری ، گواهی معتبر حضور در دوره را دریافت کرده و زمینه جذب در صورت توافق و رضایت طرفین در خانواده همراه برایشان میسر خواهد بود . گفتنی است در دوره پیشین کار آموزی همراه اول که حدود 4000 نفر متقاضی داشت ، پس از غربال رزومه ها و شناسایی افراد مستعد از طریق آزمون و مصاحبه ، 40 نفر وارد ادارات و بخش های مختلف همراه اول شدند که هم اکنون در حال گذراندن دوره 4 ماهه خود هستند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.