مجله سیم کارت

دومین فراخوان حمایت همراه اول از طرح های پژوهشی دانشجویان

0 23

اپراتور همراه اول دومین دوره حمایت از طرح های پژوهشی و دانشگاهی را آغاز کرد . اپراتور همراه اول بعد از استقبال از اولین دوره این فراخون دومین دوره آن را نیز آغاز کرده دوره اول مورد توجه و استقبال اساتید و دانشجویان قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل شرکت ارتباطات سیار ایران ، این مرکز همراه اول با هدف ارتقای کیفیت رساله ها و تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تعریف پایان نامه ها است . در دومین دوره فراخوان پژوهانه همراه ، دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، دانشگاه صنعتی شریف ، دانشگاه شهید بهشتی ، دانشگاه علم و صنعت ایران ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی ، دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه صنعتی شیراز ، دانشگاه فردوسی مشهد ، شیراز و تبریز می توانند در این فراخوان مشارکت کنند . دانشجویان و پژوهشگران می توانند برای آگاهی از دستورالعمل اعطای گرنت ، محور های اولویت دار و ثبت نام به نشانی bi.hamrahrd.ir یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش اکو سیستم نو آوری در سایت مرکز تحقیق و توسعه به نشانی rd.mci.ir مراجعه کنند .
اپراتور همراه اول دومین دوره این فراخوان را برای تشویق دانشجویان به ارائه پایان نامه های خود مطابق با نیازمندی های پژوهش "همراه اول" برگزار کرده است و این طرح به حمایت از طرح های پسا دکتری پژوهش گران نیز می پردازد و هدف آن کمک به حل مسائل پیشرو دز این مجموعه می باشد . این طرح  پژوهش هایی در ابعاد رصد فناوری های نوین ، تحلیل و هم چنین ارزیابی آن ها ، ارائه طرح های نو و خلاقانه ، اجرای نمونع پایلوت های فناوری و توسعه محصول متناسب با نیاز مندی های همراه اول را پوشش می دهد .
موضوعات مورد حمایت که باید نیاز محور و در راستای توسعه بازار و کسب و کار همراه باشد و قابلیت تجاری سازی در مراحل بعدی را داشته باشد ، در دو محور پژوهشی و کاربردی قابل ارائه هستند . محور های اولویت دار همراه اول به تفکیک حوزه های فناوری و موضوعات پژوهشی و کاربردی تعریف شده و در این دوره از فراخوان ، ظرفیت پذیرش طرح های کاربردی دو برابر پژوهشی است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.