مجله سیم کارت

رفع مشکل گوشی تاشدنی گلکسی فولد توسط سامسونگ

0 2

سامسونگ یکی از کمپانی های بزرگ در عرضه گوشی های هوشمند  و فعال در زمینه های مختلف الکترونیکی و بازرگانی می باشد.این کمپانی با ارائه خدمات ویژه هر روز مخاطبان و کاربران بیشتری را به سمت خود می کشاند.چندی پیش سامسونگ گوشی هوشمند تاشدنی با نام گلکسی فولد رونمائی کرد.این شرکت در همان ابتدای کار متوجه وجود مشکلات عدیده ای در این گوشی شد و سریعا عرضه ی این مدل از گوشی هوشمند خود را متوقف کرد.

ایرادهایی که در گوشی تاشدنی مدل گلکسی فولد دیده شده به شرح زیر می باشد:

  1. اولین مشکلی مربوط به لایه ی محافظ نمایشگر گلکسی فولد بود.این لایه شباهت زیادی به محافظ اولیه ی جدا شونده ای که در بیشتر گوشی های هوشمند تعبیه می شوند داشت که این لایه  توسط برخی از بررسی کننده های اولیه ی گوشی از روی صفحه نمایش جدا شده بود که در نهایت همین موضوع منجر به ایجاد مشکل در نمایشگر گوشی شد.
  2. مشکل بعدی مربوط به ترک های ایجاد شده در لولای گوشی و جدا شدن آن از پشت  نمایشگر بود.

حال مدیر عامل سامسونگ در روزهای گذشته و در طی یک کنفرانس خبری به رفع مشکلات گوشی گلکسی فولد اشاره کرد.بنابراین این کمپانی بزرگ و نامدار ادعا می کند توانسته است با قرار دادن لایه ی محافظ بر روی نمایشگر گلکسی فولد مشکل بیان شده را برطرف کند.در واقع کمپانی بزرگ سامسونگ توانست با ترفندی متفاوت روشی ارائه دهد که لایه ی محافظ بتواند لبه های گوشی را نیز در بر گیرد.

و همچنین برای رفع مشکل دوم ، سامسونگ توانست برای جلوگیری از ایجاد ترک های بوجود آمده در نسخه ی پیشین ،سوراخهای لولای گوشی را کوچکتر در نظر بگیرد تا بتواند براین مشکل فائق بیاید.

هم اکنون مدل های اصلاح شده توسط اپراتورهای کره ای در حال آزمایش می باشند و این احتمال وجود دارد که گلکسی فولد به زودی در بازار جهانی عرضه شود.

در پایان ذکر این نکته حائز اهمیت است که با توجه به بالابودن قیمت این گوشی باید جانب احتیاط رعایت شود با اینکه ازهم اکنون بازار فروش این مدل گوشی با توجه به قیمت بالای آن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.