مجله سیم کارت

رندرهای جدید از ایفون 2019

0 5

رندرهای جدید از ایفون 2019

باز خبری دیگر از دنیای ایفون همه را شگفت زده کرد.در رندری که دیروز از "ایفون 2019" منتشر شد کلیات طراحی این  مدل گوشی بطور کامل به نمایش گذاشته شد. این رندرها بار دیگر طراحی "ایفون‌"جدید را تایید می‌کنند.تا کنون مطالب بسیاری درباره این مدل گوشی در مقالات مختلف بیان کردیم. که در ادامه به مشخصات کلی که از آخرین رندر این محصول منتشر شده اشاره خواهیم نمود.در واقع ایفون 2019 از نمایشگر 5.8 و 6.5 اینچی استفاده خواهد کرد.ونمایشگر این مدل گوشی OLED می باشد.

همانطور که قبلا نیز به آن اشاره کرده ایم ایفون 2019 با قابلیت دوربین سه گانه معرفی خواهد شد که بصورت ماژول مربعی‌شکل تعبیه شده است که در رند جدید وجود آن کاملا واضح و مشهود می باشد.یعنی استفاده ایفون 2019 از دوربین سه گانه مربعی شکل بی شک وجود خواهد داشت زیرا سازندگان کیس های محافظ و کاورها با پخش رند جدید در حالت ساخت قابهای متناسب با آنها می باشند.

رندرهای جدید از ایفون 2019

در واقع با توجه به شواهد می توان گفت نسل جدید آیفون XR مبتنی بر نمایشگر 6.1 اینچی بوده و نمایشگر آنبجای OLED از LCD  تشکیل خواهد شد.وهمچنین مدل‌های جدید XS و XS مکس مجهز به دوربین سه‌گانه هستند ولی در مورد جانشین XR  به احتمال خیلی زیاد دوربین بکار رفته در آن دوگانه خواهد بود.

در پایان لازم است بدانید که ایفون‌های 2019 از باتری هایی با اندازه های بزرگتر استفاده خواهند کرد که امکان ارائه شارژ بی سیم برای دیگر دستگاه ها و همچنین مسیریابی داخلی آن کاربرد خواهند داشت.این مدل گوشی همچنان از پورت لایتنیگ بهره خواهند برد.در حال حاضر کمپانی اپل برای نامگذاری ایفون 2019 خود تصمیمی اتخاذ نکرده است ولی ما کماکان این مدل گوشی را با نام ایفون11 یاد خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.