مجله سیم کارت

روش‌های خرید شارژ و بسته‌ های اینترنتی

0 64

روش‌های خرید شارژ و بسته‌ های اینترنتی

شاتل‌موبایل یکی از اپراتورهای جدید ایرانیست که از مدتی پیش توانسته است بعنوان یک اپراتور نوپا ، فعالیت مناسبی داشته باشد.خرید سیم کارت شاتل موبایل از سمت کاربران روز به روز در حال افزایش بوده و فروش خط های این اپراتور با استقبال پرشور ی همراه می باشد.کاربران سیم کارت شاتل موبایل  با ایجاد روش‌های متنوع خرید شارژ وهمچنین بسته های اینترنتی از طریق کدهای دستوری، وبسایت شاتل موبایل واپلیکیشن شاتل موبایل من، این امکان را فراهم کرده است تا مشترکین بتوانند در هر شرایط زمانی و مکانی به راحتی نسبت به خرید شارژ و بسته‌ های اینترنتی همراه شاتل موبایل اقدام نمایند  و ازاین طریق و با استفاده از خدمات و محصولات منحصر به فرد این اپراتور سراسری تلفن همراه لذت ببرند.

بنابراین از طریق روش های زیر می توانید نسبت به خرید شارژ شاتل‌ موبایل و بسته‌ های اینترنتی مقرون‌به‌صرفه  از طریق یکی از روش‌های زیر عمل نمائید:

روش‌های خرید شارژ و بسته‌ های اینترنتی به شرح زیر می باشند

مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل من

خرید شارژ به صورت مستقیم

خرید بسته های اینترنتی از وبسایت شاتل موبایل

خرید شارژ و بسته های اینترنت ازطریق اپلیکیشن مای شاتل

خرید شارژ و بسته های اینترنت از طریق اپلیکیشن echarge

خرید شارژ و بسته های اینترنت ازطریق اپلیکیشن 780

خرید شارژ و بسته های اینترنت ازطریق اپلیکیشن همراه کارت

خرید شارژ و بسته های اینترنت ازطریق اپلیکیشن پات

 

همچنین کاربران قادر خواهند بود علاوه بر روش های ذکر شده با مراجعه حضوری به نمایندگان شاتل موبایل در سراسر کشوراقدام نمایند.همچنین کاربران شاتل موبایل می توانند از طریق کدهای دستوری زیر اقدامات لازم را مبذول نمایند.

شماره‌گیری کد دستوری #1* از خطوط شاتل موبایل:

کاربران می توانند از طریق کد دستوری ذکر شده مانده اعتبار و بسته‌های خود را مشاهده  نموده و همچنین بسته اینترنتی و یا شارژ موردنظر خود را خریداری نمایند.

شماره‌گیری کد دستوری #7* از خطوط شاتل موبایل:

کاربران قادر خواهند بود از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم کارت شاتل موبایل خود را شارژ کرده و بسته های اینترنتی خریداری کنید.

شماره‌گیری کد دستوری #724* از کلیه خطوط:

با استفاده از کد دستوری ذکر شده می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌ های اینترنتی خریداری نمائید.

شماره‌گیری کد دستوری #789* از کلیه خطوط:

از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌ های اینترنتی خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.