مجله سیم کارت

روش مدیریت حساب

0 34

روش های مختلفی برای استعلام حساب کاربری وجود دارد که در هر یک از اپراتور ها متفاوت است . هر اپراتور کد دستوری یا اپلیکیشن خاصی برای استعلام اعتبار و یا مدیریت ترافیک مصرفی در نظر گرفته است که میخاهیم در اینجا به دو اپراتور ایرانسل و سیم کارت شاتل موبایل بپرازیم .
بعد از خرید سیم کارت ، ایرانسل برای مشتریان خود اپلیکیشن "ایرانسل من" را ارائه داده است که هر کاربر از طریق آن می تواند اعتبار حساب خود را بررسی کند و هم چنین از مصرف ترافیک خود باخبر شود و بسته های فعال خود را بررسی کند .  
البته باید به این نکته اشاره کنیم که اپراتور ایرانسل ، در حال حاضر پایان اعتبار حجمی و زمانی بسته های اینترنت همراه را از طریق پیامک به مشترکان سیم کارت ایرانسل دائمی و اعتباری اطلاع می دهد و زمانی که 80 درصد دیتای خود را مصرف کنید پیامکی حاوی این مطلب برای مشتری ارسال می شود .
ضمن این که کاربران می توانند میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بسته های اینترنت همراه ایرانسل  را از طریق اپلیکیشن ایرانسل من برای مشترکان سیم کارت های "ایرانسل دائمی" و اعتباری مشاهده کنند . در این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت استعلام حساب کاربر می تواند سیم کارت اعتباری خود را دائمی تبدیل کند ، سیم کارت خود را از 3G به 4G تبدیل کند ، حساب خود را شارژ کند و حتی جزئیات کارکرد 2 روز آخر خود را بررسی کند . راه دیگری که ایرانسل برای مشتریان خود در نظر گرفته است ، از طریق شماره گیری کد دستوری #4*1*555* میتوانید از اعتبار زمانی و حجمی بسته های خود مطلع شوند و برای مشاهده باقی مانده اعتبار بسته های افزایشی و ترکیبی خود با شماره گیری کد دستوری # 10*141* برای مشترکان سیم کارت ایرانسل اعتباری مقدور است . می توانید از طریق سایت irancell.ir/internet نیز از تمامی امکانات و خدمات ایرانسل نیز استفاده نمایید .
"سیم کارت شاتل موبایل" نیز سیستمی جدید ارائه داده است که امکان بررسی ترافیک خود را دارید با نصب نرم افزار داشبورد این امکان برای مشتریان فراهم می شود  .
که از طریق این نرم افزار می توانید تراز مالی ، ترافیک دوره ، مصرف دوره ، مدت زمان باقی مانده دوره و حتی آخرین تاریخ اتصال خود را مشاهده کنید .و می توانند با نصب اپلیکیشن شاتل موبایل من از تمامی خدمات و امکانات شاتل استفاده کنند .  
 
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.