مجله سیم کارت

روش های خرید سیم کارت شاتل موبایل

0 135

اپراتور شاتل یکی از اپراتور های فعال در سراسر کشور است که علاوه بر خدمات سیم کارت خدمات اینترنت را برای مشتریان خود دارد و راه هایی برای خرید آنلاین برای کاربران در نظر گرفته است .
برای “خرید سیم کارت” شاتل موبایل می توان از روش های مختلفی استفاده کرد روش های جدید و روش های قدیمی وجود دارد . سیم کارت های اعتباری سیم کارت هایی هستند که با توجه به اعتبار آن ها قابلیت استفاده خواهد داشت .

سیم کارت های دائمی محدودیت زمانی و اعتباری ندارند . در واقع ماهیانه مبلغ مورد نظر تماس های ارسالی را باید پرداخت کرد . طبق قیمت گذاری سیم کارت ها ، سیم کارت های دائمی از قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت های اعتباری برخوردار هستند . در واقع این قیمت نسبت به نوع کاربرد و شماره سیم کارت ارائه کرده است . می توان گفت که برای خرید سیم کارت رند در تمامی اپراتور ها باید قیمت بالاتری نسبت به سیم کارت معمولی پرداخت کرد .

روش های خرید سیم کارت شاتل موبایل

خرید سیم کارت شاتل موبایل به دو روش حضوری و غیر حضوری امکان دارد . برای خرید حضوری باید به مراکز فروش و خدمات در سراسر ایران مراجعه کنید و برای خرید غیر حضوری “سیم کارت شاتل موبایل” با مراجعه به سامانه های  الکترونیکی و وب سایل شاتل موبایل می توانید خرید خود را انجام دهید . برای خرید غیر حضوری سیم کارت شاتل می توانید به سامانه هایی که در زمینه خرید و فروش سیم کارت فعالیت دارند نیز مراجعه کنید و از این طریق خرید خود را انجام دهید . سیم کارت شاتل با پیش شماره 0998 تولید می شود و دارای شماره های رند و معمولی می باشد .

این سامانه ها انواع سیم کارت ها به فروش می رسد دائمی و اعتباری ، که میتوانید شماره مورد دلخواه خود را انتخاب کنید . اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات خود و پرداخت هزینه سیم کارتتان برایتان ارسال می شود . یکی از این سامانه ها که می توانید از طریق آن سیم کارت مورد نظر خود را پیدا و تهیه کنید . سایت “سیم کارت” است که می توانید علاوه بر خرید سیم کارت شاتل ، سیم کارت اپراتور های دیگر چه از نوع اعتباری و چه دائمی خرید کنید .

جهت خرید سیم کارت شاتل موبایل ( shatelmobile ) از سایت اصلی شاتل ، باید درابتدا سیم کارت مورد نظر خود را از بین شماره های اعلامی انتخاب نمایید . یا اینکه شماره مورد نظر خود را جستجو کنید در صورتی که شماره مورد نظر شما موجود نبود رزرو کنید . بعداز انتخاب وارد سیسستم شویدو خریدتان را انجام دهید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.