مجله سیم کارت

رونمایی سامسونگ از گوشی های تاشو خود در سال میلادی آینده

0 8

"سامسونگ" یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده گوشی هوشمند در جهان است و سامسونگ قرار است که در سال آینده از گوشی های جدید تاشو خود رونمایی کند . گوشی های تاشو که جدیدا وارد بازار شده اند توانسته اند تا حدی نظر مخاطبان در به خود جلب کند . سامسونگ نیز جزو اولین شرکت هایی است که تولید گوشی های هوشمند تا شو را آغاز کرده است . سامسونگ در سه ماه اول یک گوشی تاشو با نام گلکسی زد فولد لایت را ارائه خواهد داد و و در سه ماه  سوم سال 2021 قرار است از دو گوشی تا شو دیگر رونمایی کند .
گوشی ‌های گلکسی زد فلیپ 2 و گلکسی زد فولد 3 در سه ماهه سوم 2021 از راه می ‌رسند . در حالت عادی سامسونگ در این بازه زمانی از نسل جدید گوشی‌ های سری گلکسی نوت رونمایی می ‌کند ، با این حال اکثر شایعات به نابودی این سری اشاره دارند با توجه به این موضوع ، گوشی‌ های تا شو به عنوان جایگزین این محصولات وارد بازار می‌شوند . ظاهرا این دو گوشی هوشمند تا شو به جای این که در ماه‌ های مختلف وارد بازار شوند ، در یک تاریخ در اختیار خریداران قرار می‌ گیرند ، با این حال نباید منتظر رونمایی از آن‌ها در یک مراسم باشیم . شاید این کمپانی کره‌ ای آن‌ ها را در مراسم‌ های مختلفی معرفی کند ، مانند کاری که با گوشی‌های گلکسی نوت 20 ، گلکسی زد فولد 2 و گلکسی S20 FE انجام داد .
سامسونگ برای این که بتواند گلکسی زد فولد لایت را با قیمت مقرون به صرفه وارد بازار کند ، برخی ویژگی‌ های پریمیوم را از آن حذف خواهد کرد که یکی از آن ‌ها ، ابعاد نمایش گر است . طبق اطلاعات اخیر ، گلکسی زد فولد لایت به نمایشگر بیرونی 4 اینچی و نمایش گر داخلی 7 اینچی مجهز می‌ شود . با وجود این موضوع هم چنان شاهد استفاده از محافظه شیشه‌ ای فوق نازک در آن خواهیم بود . گلکسی زد فلیپ 2 با نمایش گر داخلی 6.7 اینچی و یک حفره برای میزبانی دوربین سلفی از راه می‌ رسد . طراحی این محصول مشابه با گلکسی زد فلیپ موجود در بازار خواهد بود ، با این تفاوت که از نمایش گر بیرونی 3 اینچی بهره می‌ برد .


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.