مجله سیم کارت

سامانه پیامکی 990009 همراه اول

0 124

اپراتور همراه اول اولین و بزرگ ترین اپراتور در ایران است . این اپراتور بزرگ سامانه پیامکی 990009 همراه اول را راه اندازی کرده است . مشترکین می توانند از طریق این سامانه به خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . علاوه بر این مشترکین اپراتور “همراه اول” از طریق اپلیکیشن همراه من نیز می توانند به کلیه خدمات همراه اول دسترسی پیدا کنند . ولی این سامانه پیامکی زمانی کاربرد دارد که مشترک اینترنت دسترسی ندارد .

مشترکین کلیه “سیم کارت” های همراه اول ، هم مشترکین سیم کارت همراه اول دائمی و هم مشترکین سیم کارت همراه اول اعتباری می توانند از طریق این سامانه به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . مشترکین می توانند با ارسال پیام کوتاه به شماره 990009 از قبض پایان دوره ، کارکرده میان دوره و خلاصه قبض خود مطلع شوند . اپراتور همراه اول با راه اندازی این سامانه سعی دارد . بهترین و متنوع ترین خدمات را در اختیار مشترکین خود قرار دهد و بتواند رضایت آن ها را کسب کند .

 استعلام خدمات همراه اول از طریق سامانه پیامکی 990009 همراه اول

مشترکین همراه اول ( MCI ) برای استعلام خدمات مورد نیاز خود می توانند . برای هر یک از خدمات یک حروف انگلیسی را به صورت حروف بزرگ و یا کوچک به سامانه 990009 ارسال کنند . مشترکین همراه اول می توانند ، برای استعلام قبض پایان دوره  G ، استعلام قبض میان دوره  M ، برای استعلام خلاصه قبض S ، برای شخصی سازی قبض خود T ، برای جزئیات کارمزد خدمات  C ، برای خدمات مبتنی بر محتوا  K ، برای جزئیات خدمات دولت الکترونیک D ، برای راهنمای رومینگ RH ، برای افزایش مبلغ بستانکاری  B ، برای ثبت ایمیل E ، برای ایمیل  قبض پایان دوره EG ، برای ایمیل قبض میان دوره EM ، برای دریافت راهنمای سیستم H را به سامانه پیام کوتاه 990009 ارسال کنند .

اطلاعات قبض میان دوره به کارکرد علی الحساب مشترک قبل از پایان دوره جاری صورت حساب گفته می شود . در صورت درخواست قبض پایان دوره ، میان دوره و یا خلاصه قبض ، شناسه قبض و پرداخت نیز به منظور استفاده از خدمات پرداخت های غیر حضوری بانک ها برای متقاضی ارسال خواهد شد . پیامک قبض پایان دوره به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت در هرماه برای تمامی مشترکین ارسال می گردد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.