مجله سیم کارت

سامانه 3030 و بیانیه مشترک بین باشگاه های استقلال،پرسپولیس و شرکت ایرانسل

0 24

در طی چند روز اخیر شبهاتی درباره سامانه 3030 به گوشی میرسید که در نهایت سایت "ایرانسل" امروز طی بیانیه ای از تمام این شبهات پرده برداشت و با صراحت اعلام کرد که سامانه 3030 با مشارکت باشگاه های فوتبال استقلال و پرسپولیس و همکاری شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و با حمایت طرفداران فوتبال راه اندازی می شود.

حال شاید سوال که برای شما پیش بیاید این باشد که سامانه 3030 چه سامانه ای می باشد؟

3030 یک سامانه طرفداری فوتبال می باشد که به درخواست باشگاه های استقلال و پرسپولیس و همچنین به دستور وزارت ورزش به نمایندگی از دولت راه اندازی شده است .باید یادآور شویم که تمام قوانین بکار رفته مطابق با دستور وزارت ورزش و همچنین ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی از دولت راه اندازی شده است .

با توجه به قوانین تعریف شده در این سامانه مشترکین نمی توانند براحتی و با ارسال هر عدد شانسی عضو این سامانه شوند.

و نکته ای که در این میان بسیار حائز اهمیت می باشد اینست که باشگاه های استقلال و پرسولیس کاملا هوشیارانه و با اختیار تام به این نتیجه رسیده اند که شرکتی را به عنوان مجری اسپانسری خود انتخاب نمایند و باید دقت داشته باشید که این قرارداد مستقل ازقرارداد ایرانسل با آن شرکت اسپانسری می باشد.و با تمام این تفاسیر باید بدانید که هیچ واسطه ای بین ایرانسل و باشگاه های مذکور وجود ندارد.در ادامه ذکر این نکته لازم است که هیچ ارتباط حقیقی یا حقوقی بین ایرانسل و مدیران فعلی و قبلی شرکت مجری اسپانسری وجود نداشته و ندارد.

باید حتما به این موضوع واقف باشید که بدلیل اینکه این سامانه جهت جمع آوری کمک‌های مردمی طراحی شده است از خدمات ارزش افزوده معاف می باشد.

با توجه به هزینه های سرسام آور فوتبال و با توجه به فراهم شدن بیشتر نیازهای باشگاه ها از طریق کمکهای مردمی ،نباید سهم مهم و کاربردی ایرانسل را نادیده گرفت زیرا توانسته است فراتر از یک اپراتور عمل کرده و ارتباط مستقیمی بین هواداران و باشگاه‌ها ایجاد نماید.و همیشه همراه و حامی باشگاه های محبوب خود و طرفداران بوده است.

این سامانه از همان ابتدا با حسن نیت وارد کار شده و اعلام کرده در صورت نارضایتی مشترکین بررسی ها و تحقیقات لازم صورت می گیرد و در صورت تائید وجه دریافت شده به خود مشترک برگردانده خواهد شد.

باشگاه های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس و همچنین شرکت ایرانسل خیلی به این موضوع امیدوار هستند که بتواننددر فصل نقل و انتقالات و با حمایت طرفداران بتوانند افتخارات چشمگیری کسب نمایند و از طرفداران خود بابت حمایت نهایت تشکر را دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.