مجله سیم کارت

سامسونگ دو مدل گوشی گلکسی با سری A و اسنپدراگون855 عرضه می کند

0 4

همانطور که می دانید چند روز پیش خبری مبنی بر ارائه گوشی های سری R مطرح شد.در این خبر بیان کردیم که "سامسونگ" قصد دارد تا گوشی های گلکسی سری R خود را به "اینترنت  5G" مجهز نماید اما با توجه به آخرین اخبار رسیده از این کمپانی ،متوجه شدیم که سامسونگ قصد دارد گوشی هوشمندی موسوم به گلکسی A90 را ارئه دهد و شروع کننده گوشی های هوشمند سری R نخواهد بود.در حقیقت تصورات بر این بود که با توجه به اینکه شماره این مدل گوشی SM-A90x می باشد، به احتمال زیاد سامسونگ آنرا با عنوان گوشی های گلکسی سری R معرفی خواهد نمود که با توجه به آخرین خبر عدم صحت آن حاصل شد.در واقع  سامسونگ قصد دارد دو مدل از این شماره گوشی را با همان نام خودشان ارائه نماید که در زیر به جزئیات مختصری از آن که هم اکنون در دسترس داریم اشاره خواهیم نمود.

مدل SM-A905

این مدل مبتنی بر "اینترنت 4G" خواهد بود و از قابلیت حسگر زیر نمایشگر با دوربین سه گانه بهره می برد.نمایشگر این مدل 6.7 اینچی بوده و از یک قابلیت جدید تحت عنوان Tilt OIS برای لرزش استفاده شده است.ظرفیت دوربین های این مدل 48 مگاپیکسلی ،12 مگاپیکسلی  و5 مگاپیکسلی می باشد.

مدل SM-A908

این مدل بسیار شبیه به مدل قبلی (مدل SM-A905) می باشد و بیشتر قابلیتهای مدل قبلی را با اندکی تفاوت شامل می باشد.یکی از تفاوتهای که این مدل با مدل قبلی دارد اینست که مدل SM-A908از اینترنت 5G بجای اینترنت 4G بهره می برد. و همچنین دوربین های پنل پشتی آن دارای ظرفیت های 48 مگاپیکسلی + 8 مگاپیکسلی و 5 مگاپیکسلی می باشد.

نکته ای که در پایان ذکر آن ضروری به نظر می رسد اینست که سامسونگ اینبار برای گوشی های مدل A خود، تراشه ی قدرتمندی را تعبیه کرده است و قصد دارد روی هر دو مدل گوشی خود از تراشه اسنپدراگون 855 استفاده نماید که بدون شک باعث قدرتمندتر شدن این گوشی ها خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.