مجله سیم کارت

سامسونگ گوشی ارزان قیمت سری نوت خود را خواهد ساخت

0 35

سامسونگ گوشی ارزان قیمت سری نوت خود را خواهد ساخت

همانطور که در جریان هستید سامسونگ توانسته است بسیار باقدرت تر از گذشته به فعالیت خود ادامه دهد و درخشانتر از همیشه ظاهر شده است.این کمپانی اخیرا از سه مدل گوشی گلکسی نوت 10 رونمائی کرده است و همه را در بهت فرو برده است.گوشی های "گلکسی نوت 10" ، گوشی های رده بالا و لوکس می باشند که با قیمت بالا عرضه می شوند.اما نکته ای که وجود دارد اینست که کمپانی "سامسونگ"  قصد دارد برای قشر متوسط نیز گوشی هایی ارائه دهد که دارای قیمت ارزانتر از گوشی های بالارده بوده و دارای امکانات و قابلیت های بسیار بالا نیز باشد.

طبق اخبار به دست آمده که البته زیاد نیز معتبر نیستند سامسونگ دستگاه جدیدی را با شماره مدل SM-N770F ثبت کرده است که بنظر می رسد این گوشی جدید نیز از نوع خانواده نوت باشد.ولی تصورات حاکی از اینست که این گوشی احتمالا ضعیف تر از دیگر گوشی های خانواده نوت بوده و به مراتب قیمت آن نیز ارزانتر خواهد بود.

با توجه به جزئیات بسیار اندکی که از گوشی جدید سامسونگ منتشر شده است حافظه داخلی آن  128 گیگابایت خواهد بود.البته شاید سامسونگ در این گوشی از 6 گیگابایت رم استفاده کند تا در مقابل ضعیف‌ترین گلکسی نوت 10 که با 8 گیگابایت رم همراه است، قیمت پایین‌تری داشته باشد.به هر حال هر کدام از این استنباط ها قطعی نیستند و تا اطلاع رسمی از کمپانی کره ای سامسونگ باید منتظر بمانیم.

سامسونگ احتمالا گوشی ارزان قیمت خود را همانند دیگر گوشی های با قلم S-Pen معرفی کند.در واقع این گوشی بیشتر قابلیت های گوشی گلکسی نوت 10 را دارا خواهد بود.

سامسونگ قبلا نیز کاری مشابه با اینکار را انجام داده است و بعد از معرفی نوت3،  گوشی گلکسی نوت 3 نئو خود را با نسخه ارزان قیمت تر و ضعیف تر معرفی نمود که طرفداران بسیاری نیز در زمان خود داشت.بنابراین کره ای ها تصمیم گرفته اند مجددا این روش را برای گلکسی نوت 10 نیز اعمال نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.