مجله سیم کارت

سرمایه گذاری همراه اول برای استارتاپ ها

0 20

روابط عمومی "همراه اول" طی گزارشی اعلام کرد که طی مراسمی قرار دادی برای کسب و کار های استارتاپ به امضا رسیده است . اپراتور همراه اول که از اپراتور های بزرگ در کشور است و اولین اپراتور در کشور است .
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، محمد مهدی عباس خانی مدیرعامل  حرکت اول از دور جدید فعالیت این شرکت در حوزه سرمایه‌ گذاری بر روی استارتاپ ها خبر داد و گفت : استراتژی حرکت اول ، همراهی با کار آفرینان در حوزه‌ های مالی ، فنی و اجرایی است ؛ به این شکل که علاوه بر تامین مالی مناسب برای افزایش سرعت رشد آن ها ، تیمی از متخصصان و خبرگان حوزه‌ های گوناگون ، به عنوان مشاور در کنار کار آفرینان قرار خواهند گرفت و استارتاپ ها را در رسیدن به اهداف خود کمک خواهند کرد .مدیرعامل حرکت اول ، استارتاپ همراه مکانیک را به عنوان لیدر بازار خرید و فروش و کارشناسی خودرو ،  یکی از پروژه‌ های جذاب حرکت اول معرفی کرد و گفت : این استارتاپ در سال پنجم فعالیت خود ، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار آنلاین خرید و فروش و کارشناسی خودرو را به دست آورد و امیدواریم با تزریق سرمایه‌ ای که اتفاق افتاده است ، سرعت رشد و فاصله این استارتاپ از رقبا را بیش از پیش شاهد باشیم .
وی افزود : از مزیت‌ های همراه مکانیک می ‌توان به تیم با انگیزه ، تسلط به بازار و اهداف و برنامه‌ های توسعه‌ ای آن اشاره کرد .
پلتفرم همراه مکانیک در حال حاضر به عنوان مرجع ارائه قیمت‌ های واقعی از بازار خودرو بر روی چند هزار مدل خودرو شناخته شده است که در کنار آن سرویس کارشناسی خودرو و سرویس خرید و فروش نیز به مشتریان خود ارائه می‌ کند . این استارتاپ چند مرحله جذب سرمایه از صندوق توسعه تکنولوژی ، شرکت سرمایه‌ گذاری خطر پذیر استارتاپ ، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران داشته است که در آخرین مرحله توانست جذب سرمایه موفقی را از حرکت اول انجام دهد .
شرکت کسب و کار های نوپای حرکت اول در راستای برنامه راهبردی پنج ساله شرکت ارتباطات سیار ایران ( همراه اول )  با مأموریت تحقق رویای دیجیتال تأسیس و رسالت این شرکت توانمند سازی اکو سیستم دیجیتال در نقش سرمایه‌ گذار جسورانه شرکتی (CVC) گروه همراه اول عنوان شده است .
تمرکز اصلی سرمایه‌ گذاری حرکت اول شامل کسب و کار های دیجیتال فعال در حوزه‌ های تجارت الکترونیک و تبلیغات ، خدمات مالی و بیمه ، گردشگری ، حمل و نقل ، سلامت ، آموزش ، ارتباطات ، رسانه و سرگرمی می‌ باشد .
طبق اعلام این شرکت ، حرکت اول بر روی استارت آپ هایی سرمایه گذاری می کند که مراحل رشد اولیه را پشت سر گذاشته و در آستانه  .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.