مجله سیم کارت

سرویس چتر اضطراری همراه اول

0 23

سرویس چتر اضطراری همراه اول

همانطور که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره کردیم قصد داریم در این مقاله سرویس جدید همراه اول با عنوان چتر اضطراری را بیان نمائیم.همانطور که از اسم این سرویس نیز مشخص است چتر اضطراری در مواقع اضطراری به کمک کابران آمده و مشکلات آنها را رفع خواهد نمود. هنگامی که  شارژ  خط اعتباری کاربر اتمام یابد و امکان شارژ برای فرد امکان پذیر نباشد می توانید با استفاده از سرویس چتر اضطراری همراه اول به راحتی درخواست شارژ ، تماس یا مکالمه نمائید.کد دستوری برای استفاده از این سرویس کد #26*10* می باشد. این کد سه  سرویس نختلف و البته هیجان انگیز را در اختیار کاربر قرار می دهد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

درخواست شارژ

در این روش در صورتی که کاربر شارژ نداشته باشد و همچنین امکان شارژ نیز نداشته می باشد می تواند از مشترکان دیگر همراه اول درخواست شارژ نماید. برای اینکار می توانید از کد دستوری #263*10* استفاده نمائید. شما می توانید با شماره گیری این کد و وارد نمودن شماره مشترک موردنظر درخواست شارژ می نمائید. در این هنگام و با اینکار پیامکی به مشترک مربوطه ارسال می شود.در مرحله بعد کاربر طرف دوم که پیامک ارسال شارژ را دریافت نموده است می تواند با ارسال عدد 1 ، مبلغ 1000تومان شارژ را انتقال نماید و در غیر اینصورت نیز قادر خواهد بود با ارسال عدد 2 این درخواست را رد نماید.

درخواست تماس

باید درنظر داشته باشید که اگر شما شارژ کافی برای برقراری تماس ندارید، براحتی می­‌توانید از کاربران دیگر اپراتور همراه اول بخواهید تا با شما تماس بگیرند. اینکار به جای دریافت مکالمه رایگان از همراه اول انجام خواهد گرفت. برای اینکار می توانید از کد دستوری  #262*10* استفاده نموده و شماره فرد موردنظر که می خواهید با شما تماس بگیرد را اعلام نمائید. از اینرو درخواست شما از طریق پیامک به مشترک موردنظر اعلام می‌شود.و مشترک می تواند با شما تماس برقرار کند.

مکالمه ضروری

در مواقعی که نیاز به مکالمه ضروری دارید و شارژ کافی برای برقراری تماس ندارید، می­‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #261*10*، از همراه اول بخواهید که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به شما ارائه دهد. بعد از اینکار همراه اول این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید حداکثر 5 دقیقه با شماره‌های همراه اول یا تلفن ثابت صحبت کنید. مکالمه رایگان سرویس چتر اضطراری همراه اول تا 24 ساعت برای خط شما فعال خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.