مجله سیم کارت

سیم کارت شاتل موبایل با تاریخ تولد شما

0 36

اپراتور شاتل موبایل اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه در کشور است و این اپراتور بزرگ طرح تاریخ تولدت ، شماره موبایلت را ارائه داده است که مشترکینی که تمایل دارند از خدمات شاتل موبایل استفاده کنند می توانند شماره سیم کارت خود را با شماره تاریخ تولد خود خرید کنند . اپراتور شاتل موبایل اولین اپراتوری است که سیم کارت هوشمند ارائه داده است و سیم کارت شاتل موبایل هوشمند طرفدار زیادی دارند و مشترکین می توانند با خرید سیم کارت شاتل موبایل هوشمند از خدمات این اپراتور بزرگ بهره مند شوند .
شاتل موبایل به تازیک به شماره های خود رنج 099813 را اضافه کرده است که مشترک می تواند بر اساس تاریخ تولد خود و یا هر تاریخی که برایش ارزشمند است ، سیم کارت شاتل موبایل خود را انتخاب کند و خرید کند . مشترکینی که تمایل دارند سیم کارت شاتل موبایل با تاریخ مد نظر خود را خرید کنند باید عجله کنند زیرا طبیعی است که از هر تاریخ فقط وفقط یک شماره وجود خواهد داشت . مشترکین می توانند با ورود به صفحه انتخاب شماره و خرید سیم کارت شاتل موبایل ، تاریخ تولد و یا هر تاریخ دیگری که مد نظرشان است را انتخاب کنند و به این شکل یک شماره سیم کارت خاص داشته باشند . در این طرح علاوه بر شماره اختصاصی خود ، شما صاحب سیم‌ کارت شاتل موبایل هوشمند نیز خواهید شد و از مزیت بی‌ نظیر آن بهره خواهید برد . فناوری سیم‌ کارت هوشمند شاتل موبایل ، به طور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می ‌کند . بر این اساس ، "سیم کارت" هوشمند شاتل موبایل ، با قابلیت آنتن دهی هوشمند ، همیشه گسترده‌  ترین و بهینه‌ ترین پوشش شبکه‌ های 3G  و 4G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین فراهم می ‌کند . برای انتخاب شماره مورد نظر و "خرید سیم‌ کارت شاتل موبایل" ، کافی است به فروشگاه آنلاین شاتل موبایل مراجعه کرده و شماره مورد نظر خود را جستجو و در صورت آزاد بودن شماره ، سیم‌ کارت خود را خریداری کنید .
با اپراتور شاتل موبایل 24 ساعت شبانه ‌روز و 7 روز هفته می ‌توانید از طریق شماره 09981000000 با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و می توانید به صورت آنلاین نیز با آن ها چت کنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.