مجله سیم کارت

سیم کارت همراه اول جوانان

0 0

اپراتور همراه اول سیم کارت جوانان را ارائه داده است و جوانان 18 تا 30 سال می توانند نسبت به خرید سیم کارت جوانان اقدام کنند و اپراتور همراه اول از 17 شهریور ماه 1400 برای افرادی که اقدام به خرید سیم کارت جوانان کنند 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است . اپراتور همراه اول برای جوانان سیم کارت همراه اول دائمی در نظر گرفته است و جوانان 18 تا 30 سال می توانند برای خرید سیم کارت همراه اول دائمی جوانان فقط تا پایان مهر ماه 1400 اقدام کنند و برای خرید سیم کار همراه اول دائمی جوانان فقط باید 60 هزار تومان پرداخت کنند . سیم کارت های جوانان بسته های خوش آمد نیز دارند که افراد با خرید این سیم کارت ها می توانند از این بسته های خوش امد نیز بهره مند شوند . بسته های خوش آمد سیم کارت همراه اول دائمی جوانان شامل 10 گیگا بایت اینترنت 30 روزه ، 10 گیگابایت اینترنت 4 ماه ، 200 دقیقه مکالمه درون شبکه و 20 دقیقه مکالمه خارج از شبکه می باشد .  
2بسته 10 گیگا بایت 1 ماهه : جوانان با "خرید سیم کارت" همراه اول دائمی جوانان می توانند از 10 گیگا بایت اینترنت 30 روزه بهره مند شوند که این بسته اینترنت به صورت هم زمان با فعال سازی "سیم کارت" فعال خواهد شد و مشترکین امکان خرید و فعال سازی بسته های دیگر اعم از اینترنت ، مکالمه و ترکیبی هم زمان با بسته هدیه خوش آمد وجود دارد و مهلت استفاده از این بسته 30 روزه می باشد .
بسته 10 گیگا بایت 4 ماهه : بسته 10 گیگا بایت اینترنت 4 ماهه به صورت اتوماتیک و از ماه دوم فعال می شود و به صورت 4 ماه متوالی یعنی هر ماه 2.5 گیگا بایت فعال خواهد شد و مهلت استفاده از این بسته ها 30 روزه و هر بسته هر 30 روز یک بار فعال می شود . امکان خرید و فعال سازی بسته های دیگر اعم از اینترنت ، مکالمه و ترکیبی هم زمان با بسته هدیه خوش آمد وجود دارد .
بسته 200 دقیقه مکالمه درون شبکه : بسته مکالمه درون شبکه "سیم کارت همراه اول دائمی" جوانان از زمان فعال سازی سیم کارت فعال می شود و مهلت استفاده از آن 30 روزه می باشد و هم زمان با فعال سازی این طرح امکان فعال سازی سایر بسته های مکالمه نیز وجود دارد .
بسته 20 دقیقه مکالمه خارج شبکه  : بسته مکالمه خارج شبکه سیم کارت همراه اول دائمی جوانان از زمان فعال سازی سیم کارت فعال می شود و مهلت استفاده از آن 30 روزه می باشد و هم زمان با فعال سازی این طرح امکان فعال سازی سایر بسته های مکالمه نیز وجود دارد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.