مجله سیم کارت

شاتل موبایل به خریداران گوشی های نوکیا مکالمه ، اینترنت و پیامک رایگان هدیه می دهد .

0 9

اپراتور شاتل موبایل یکی دیگر از اپراتور های فعال در کشور است و این اپراتور ، اولین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه در کشور است . اپراتور شاتل موبایل مشترکین زیادی دارد و به تازگی برای مشترکین سیم کارت های خود امکانی را فراهم اورده است تا بتوانند با استفاده از تخفیف ویژه مشترکین سیم کارت شاتل موبایل بتوانند گوشی هوشمند نوکیا خریداری کنند . شاتل موبایل تنها اپراتوری است که برای اولین بار سیم کارت شاتل موبایل هوشمند را ارائه داده است و بر همین اساس سیم کارت هوشمند شاتل موبایل می تواند با تحلیل آنتن های موجود در محل مشترک بهترین و با کیفیت ترین شبکه را در اختیار مشترک قرار دهد . اپراتور شاتل موبایل برای آن دسته از مشترکین "سیم کارت" های خود که گوشی نوکیا خریداری کردند بسته های مکالمه ، اینترنت و پیامک در نظر گرفته است . همان طور که قبلا اشاره کردیم اپراتور شاتل موبایل با نماینده رسمی گوشی های نوکیا در ایران همکاری کرده است و به آن دسته از مشترکین خود که گوشی نوکیا خریداری کرده اند تخفیف خرید سیم کارت شاتل موبایل و بسته 3 ماهه رایگان اینترنت ، مکالمه و پیامک هدیه خواهد داد .
علاوه بر این مشترکینی که گوشی نوکیا خریده اند می توانند با استفاده از "سیم کارت شاتل موبایل" خود ، از اشتراک رایگان سرویس تماشای فیلم و سریال “نماوا” ، اشتراک چهار ماهه سرویس بازی “بازیلی” و هم چنین تخفیف ویژه سرویس‌ های متنوع آموزشی و خدماتی بهره‌ مند شوند . به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل ، این اپراتور تلفن همراه کشور با همکاری سامتل به عنوان نماینده رسمی نوکیا در ایران ، به خریداران تلفن همراه نوکیا با ضمانت سامتل ، برای خرید سیم‌ کارت هوشمند شاتل موبایل تخفیف ویژه به همراه بسته 3 ماهه رایگان هدیه می‌ دهد . این بسته شامل 3000 دقیقه مکالمه درون ‌شبکه ، 300 دقیقه مکالمه برون ‌شبکه ، 3000 پیامک درون‌ شبکه ، 300 پیامک برون‌ شبکه و 6 گیگا بایت اینترنت سه ماهه با تخصیص ماهیانه برای گوشی‌ ها هوشمند نوکیا و 3 گیگا بایت اینترنت برای گوشی‌ های عادی نوکیا خواهد بود .

شاتل موبایل اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G/LTE در سراسر کشور است که برای نخستین بار ، از فناوری سیم کارت هوشمند استفاده کرده است . با استفاده از این فناوری ، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک ، به طور خودکار ، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند .علاقه‌ مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور و خرید سیم‌ کارت ، می‌ توانند به وب ‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره 09981000000 و به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.