مجله سیم کارت

شارژ شگفت انگیز ایرانسل

0 12

اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود همیشه پیشنهاد های ویژه ای دارد و همین باعث جذب مخاطب و راضی نگه داشتن کاربران این اپراتور می شود . اپراتور ایرانسل هم ، ایرانسل دائمی دارد و هم " ایرانسل " اعتباری که این موضوع باعث می شود کاربر هر کدام را که تمایل دارد خرید کند حتی میتواند برای خرید سیم کارت ایرانسل رند نیز اقدام کند که خیلی از مشترکین تمایل به خرید سیم کارت رند را دارند .
ایرانسل همواره سعی بر این داشته است خدمات و محصولاتی را مطابق آخرین فناوری های روز ارائه دهد . ایرانسل دومین اپراتور فعال در کشور است و در زمینه ارائه اینترنت همراه کشور ، در رتبه بالایی قرار دارد و سریعترین اینترنت همراه کشور را دارد و پوشش دهی گسترده یکی دیگر از دلایل محبوب بودن این اپراتور است و باعث شده هر جا که هستید در دنیای ایرانسل باشید .
یکی دیگر از خدمات جذاب ایرانسل ارائه شارژ شگفت انگیز است که در اینجا به آن می پردازیم .
شما با این سرویس می توانید هر بار که " سیم کارت " اعتباری یا " سیم کارت رند " اعتباری خود را شارژ می کنید ، تا بیت درصد شارژ بیشتر دریافت کنید با به نوع دیگر شارژ شگفت انگیز دریافت کنید . یعنی اگر برای مثال شما یک شارژ پنج هزار تومانی خرید کنید و شارژ خودرا به صورت شگفت انگیز وارد کنید بیست درصد بیشتر شارژ دریافت میکنید . نکته ای که در شارژ شگفت انگیز ایرانسل حتما باید در نظر بگیرید این است که مدت استفاده شارژ تان محدود میشود و باید در مدت مشخصی شارژ خود را مصرف کنید و به اتمام برسانید که این مدت محدود 30 روزه است و مشترک باید حتما شارژ حساب خود را در این مدت محدود به اتمام رساند . در صورتی که مشترک این شارژ را در مدت مشخص شده به اتمام نرساند هر مقدار که از شارژ شگفت انگیزتان باقی مانده است منقضی خواهد شد و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید . و از این شارژ می توانید برای همه ی خدمات ایرانسل اعم از ارسال پیامک ، مکالمه ، پیامک چند رسانه ای . اینترنت استفاده کنید و از خدمات ایرانسل بهره مند شوید ، ولی در صورت استفاده از خدمات رومینگ امکان استفاده از شارژ شگفت انگیز را ندارید .
طریقه فعال سازی شارژ شگفت انگیز به این صورت است که : که با وارد کردن کد دستوری  # رمز * 144 * حساب شما شارژ خواهد شد و برای شارژ سیم کارت ایرانسل خود به صورت معمولی باید کد دستوری   # رمز * 141 * را وارد کنید .
برای اطلاع و استعلام از وضعیت باقی مانده شارژ خود می بایست کد دستوری # 1 * 141 *  را شماره گیری کنید . درصورت استفاده از شارژ شگفت انگیز ایرانسل نمی توانید مبلغ شگفت انگیز را انتقال دهید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.