مجله سیم کارت

طرح ثبت ایمیل همراه اول

2 249

“همراه اول” کمپین ثبت ایمیل همراه اول خود را برای کاربران و مشترکین خود راه اندازی کرد . در این طرح همراه اول اعلام کرد مشترکینی که سیم کارت همراه اول دارند . ایمیل خود را در سامانه همراه اول درج کنند و 1 گیگا بایت اینترنت هدیه دریافت کنند . این طرح برای مشترکانی است که سیم کارت همراه اول دائمی دارند . روابط عمومی همراه اول اعلام کرد که مشترکین برای دریافت صورت حساب خود از طریق ایمیل باید اقدام به فعال سازی ایمیل خود در سامانه همراه اول کنند .

ثبت ایمیل همراه اول

همراه اول روش ثبت ایمیل همراه اول را اعلام کرد و اعلام کرد مشترکینی که هنوز اقدام به ثبت ایمیل خود نکرده اند . در ابتدا ایمیل خود را با سیم کارت همراه اول خود به سر شماره پیامکی 990009 ارسال کنند . زمانی که مشترک ایمیل خود را ارسال کرد مشترک پیامکی دریافت می کند : مشترک گرامی آدرس ایمیل شما در سامانه ثبت موقت گردید . جهت تکمیل فرآیند ثبت با مراجعه به ایمیل خود ، شناسه ثبت دریافتی را به سامانه 990009 پیامک نمایید . زمانی که کاربر پیام را دریافت کرد . مشترک حتما می بایست جهت تکمیل فرآیند ثبت آدرس ایمیل خود در سامانه و دریافت ماهیانه صورت حساب از طریق ایمیل ، شناسه دریافتی در ایمیل را به سرشماره پیامکی 990009 پیامک کند .

در واقع شناسه از طریق ثبت ایمیل همراه اول برای کاربر ارسال می شود که پس از مشاهده مشترک باید این شناسه را به سامانه 990009 ارسال کند . زمانی که مشترک شناسه دریافتی خود را را به سامانه ارسال کرد سیستم باید آدرس ایمیل کاربر را تایید کند . در انتها پس از تایید ایمیل توسط سیستم ، پیامکی برای مشترک ارسال می شود . متن پیامک : مشترک گرامی آدرس ایمیل شما در سامانه ثبت نهایی گردید . جهت فعال سازی هدیه 1 گیگ اینترنت رایگان کد # کد فعال سازی*131 *10* را شماره گیری نمایید .

هدف همراه اول از ثبت ایمیل همراه اول

در واقع هدف همراه اول ( MCI ) از این کار این است که مردم و مشترکین بیشتر به سمت دریافت قبض الکترونیکی بروند . هدف از این طرح ارسال صورت حساب ماهانه مشترکین به ایمیل آن ها می باشد . این طرح فقط برای مشترکینی است که “سیم کارت همراه اول دائمی” دارند . همین طور این طرح برای افرادی است که هنوز اییل خود را در سامانه ثبت نکرده اند . نکته ای که مهم است و شاید برای هر مشترک پیش آید این است که امکان وجود آدرس ایمیل مشترک برای چند “سیم کارت همراه اول” وجود دارد . مشترک به ازای هر شماره تلفن همراه که در سامانه ایمیل ثبت کند ، جایزه دریافت می کند . در آخر کد دستوری فعال سازی جایزه 1 گیگا بایت: ‎#کد فعال سازی*131*10*

2 نظرات
 1. گیسو اسماعیلی می گوید

  با سلام اینجانب گیسو اسماعیلی دارنده تلفن همراه به شماره 4020805 0912 میباشم .متاسفانه تلفن دستی اینجانب در تاریخ 1400/9/25 در آمریکا مفقود شده است.خواهشمند است به منظور جلوگیری از هر گونه سوع استفاده احتمالی توسط یابنده نسبت به بلاک خط تلفن اینجانب تا مراجعت به کشور دستور مقتضی صادر فرمایند واز نتیجه اینجانب را آ کاه فرمایند. مزید تشکر و امتنان است. با تقدیم احترامات گیسو اسماعیلی

  1. modir می گوید

   سلام روز بخیر
   ما این چنین دسترسی نداریم با پشتیبانی همراه اول 9990 تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.