مجله سیم کارت

طرح دانشجو سامانتل

0 12

اپراتور سامانتل نیز به عنوان یکی از اپراتور های فعال در ایران است و این اپراتور به تازگی برای دانشجویان طرح دانشجو ارائه داده است . اپراتور سامانتل در طرح دانشجو سیم کارت ویژه ای به عنوان هدیه برای دانشجویان در نظر گرفته است تا دانشجویان از ابتدا تا انتها مسیر بتوانند از ان استفاده کنند و این سیم کارت تنها به مبلغ 100 هزار ریال با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد . بسته آغازین "سیم کارت سامانتل" ویژه دانشجو بسته آغازین نیز دارد و بسته اغازین سامانتل شامل 18 گیگا بایت اینترنت 6 ماهه با مهلت استفاده 30 روزه می باشد و 999 دقیقه مکالمه سامانتلی و 999 عدد پیامک نیز دارد و این بسته فاقد رزرو خودکار می باشد و تنها یک بار فعال خواهد شد . میزان حجم باقی‌ مانده از هر یک از سرویس‌ ها ( در صورت نرسیدن به سقف مصرف 30 روزه ) قابل‌ انتقال به دوره بعد نیست .
اپراتور سامانتل این  طرح ویژه را برای کلیه دانشجویان در نظر گرفته است هم دانشجویانی که سیم کارت سامانتل داردند و هم دانشجویانی که سیم کارت سامانتل ندارند می توانند از این طرح استفاده کنند . علاقمندان برای "خرید سیم کارت" طرح دانشجو سامانتل از طریق وب سایت این اپراتور می توانند اقدام کنند و با خرید سیم کارت طرح دانشجو سامانتل از هدیه های یک ساله و شش ماهه این طرح نیز می توانند بهره مند شوند .
هدیه یک ساله دانشجویی سامانتل : 
اپراتور سامانتل برای "سیم کارت" های دانشجویی  هدیه یک ساله نیز اعلام کرده است ، با هر 100 دقیقه مکالمه با سایر اپراتور ها در هر ماه ، 1 گیگا بایت اینترنت هدیه در ماه بعد دریافت خواهید کرد و هم چنین برای هر 500 دقیقه تماس دریافتی از سایر اپراتور ها در هر ماه ، 200 مگا بایت اینترنت هدیه در ماه بعد دریافت خواهید کرد و این هدیه ها یک ساله هستند .
هدیه شش ماهه دانشجویی سامانتل :
مشترکین سیم کارت دانشجویی سامانتل پس از اتمام اعتبار زمانی بسته آغازین برای مصرف اینترنت در هر ماه ، اینترنت هدیه تعلق می گبرد یعنی اگر حجم اینترنت مصرفی مشترک 1 تا 3 گیگا بایت در هر ماه باشد 1 گیگا بایت اینترنت هدیه ، اگر حجم اینترنت مصرفی مشترک 3 تا 10 گیگا بایت در هر ماه باشد 3 گیگا بایت اینترنت هدیه و اگر حجم اینترنت مصرفی مشترک بیش از 10 گیگا بایت در هر ماه باشد 5 گیگا بایت اینترنت هدیه دریافت می کند .
دراین طرح در صورت اتمام هر یک از حجم و اعتبار زمانی بسته تعرفه به صورت عادی محاسبه می شود این بسته ها دارای حجم و اعتبار زمانی محدود است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.