مجله سیم کارت

طرح سیم کارت همسان رایتل

0 36

اپراتور رایتل طرحی را برای مشترکین خود قرار داده است با نام طرح شماره همسان که مشترکین رایتل که سیم کارت رایتل دارند می توانند از این طرح استفاده کنند البته این طرح برای مشترکینی است که سیم کاری دائمی رایتل دارند می باشد و کاربرانی که سیم کارت دائمی ندارند می توانند با مراجعه به سایت رایتل اقدام به خرید سیم کارت رایتل کنند . در طرح شماره همسان سیم کارت دائمی می توانند شماره ای مشابه "سیم کارت رایتل" دائمی فعلی خود را خرید کنند . از مزایای اصلی داشتن سیم کارت های "رایتل" می توان به پوشش سراسری ، اینترنت پر سرعت و پایین ترین تعرفه خدمات در کشور نسبت به سایر اپراتور ها را عنوان کرد . اپراتور رایتل برای مشترکین خود همیشه بسته های جذاب و متنوعی ارائه می دهد که متناسب با نیاز هر مشترک است و مشترکین می توانند با توجه به نیاز خود بسته های رایتل را خرید کنند . و همین طور برای مشترکین خود که "سیم کارت دائمی رایتل" دارند نیز ، بسته های ویژه ای طراحی می کند که مشترکین می توانند از این بسته ها استفاده کنند .
مشترکین رایتل می توانند شماره همسان سیم کارت فعلی خود را با 75 درصد تخفیف و فقط با پرداخت 30 هزار تومان خرید کنند که این سیم کارت های جدید دارای هدایای ویژه ای نیز هستند که شامل خدمات اینترنتی و خدمات تماس صوتی است . حجم اینترنت هدیه سیم کارت های همسان 1 گیگا بایت و 1 دوره 30 روزه است که مشترکین باید طی این 30 روز این حجم را استفاده نمایند و حجم تماس صوتی رایتلی 1000 دقیقه مکالمه است که باید فقط تماس های درون شبکه باشد و مهلت استفاده از این بسته نیز 30 روزه است و مشترکین باید طی 30 روز این حجم بسته ها را استفاده کنند . علاوه بر خرید مراجعه به سایت برای خرید این سیم کارت ها متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به فروشگاه ها و باجه های رایتل و مراجعه به نمایندگان فروش و خدمات ارایتل نیز اقدام به خرید سیم کارت های همسان کنند .قبل از شروع ثبت ‌نام ، موجود بودن شماره بررسی و در صورت وجود ، پیامکی حاوی یک کد از سوی رایتل به شماره اعلام شده ، ارسال می‌شود . متقاضی می‌تواند ، نسبت به اعلام / درج کد اقدام و در صورت صحت کد ، امکان ثبت نام و خرید شماره سیم‌ کارت دائمی رایتل ، مشابه شماره سیم‌  کارت فعلی خود  را خواهد داشت.

 سقف اعتبار مجاز دوره‌ای ( دو ماهه ) برای سیم‌ کارت‌ های دائمی طرح 300,000 ریال است.

امکان ترابرد برای خریداران این محصول ، علاوه بر پرداخت تمامی بدهی ها در زمان درخواست ، تنها به شرط پرداخت مبلغ 900,000 ریال ( بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ) به عنوان تفاوت بهای قیمت سیم‌ کارت طرح حاضر با قیمت مصوب 1,200,000 ریال وجود  دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.