مجله سیم کارت

طرح هدف رو بزن همراه اول

0 59

همراه اول از اپراتور های برتر در کشور است که اقدامات زیادی را در جهت رضایت مشترکین خود انجام داده است ، همراه اول همیشه برای مشترکین خود که سیم کارت همراه اول دارند طرح های ویژه ای را ارائه می دهد .

در این طرح مکالمه همراهی و اینترنت همراهی و پیامک همراهی وجود دارد ، که در این مقاله به ان ها می پردازیم :در طرح مکالمه همراهی که شامل تمام مشترکین همراه اول است و تمامی مشترکینی که سیم کارت همراه اول د ائمی و سیم کارت همراه اول اعتباری دارند ، می توانند از این طرح استفاده کنند . در این طرح به همه ی مشترکین "سیم کارت همراه اول اعتباری" و دائمی همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه پیشنهاد می شود . که مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری # 1 * 100 * بسته مکالمه همراهی همراه اول را فعال کنند . مشترکین همراه اول می توانند ، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه ( همراه اول و تلفن ثابت ) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می شود و لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است .
طرح اینترنت همراهی همراه اول : در طرح اینترنت همراهی به هر یک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی ( متناسب با الگوی مصرف وی ) از نوع آلفا + با سرعت بدون مرز ، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می شود . مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری * 100 * 62 # بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده است و پس از تایید ، آن را فعال نمایند .
این طرح مختص تمام مشترکین "سیم کارت همراه اول دائمی" و اعتباری می باشد و بسته های اینترنت همراهی از نوع آلفا + هستند . بسته رزرو بسته های اینترنت همراهی ، متناسب با قیمت و حجم بسته‌ ی اینترنت همراهی متفاوت می باشند و مشترک می تواند در هر زمان اقدام به رزرو و یا خرید بسته دیگر و یا لغو تمدید خودکار بسته رزرو کند . پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته ، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته همراهی در همان ماه وجود ندارد . حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته اینترنت همراهی در حال مصرف ، بسته هدف موجود در * 100 * 62 # را رزرو نماید . بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آن ها به صورت ماهانه به روز می گردد . جهت استعلام بسته های اینترنت همراهی کد *100*10# را شماره گیری نمایید .
طرح پیامک همراهی همراه اول : در این طرح نیز مشابه طرح‌ های مکالمه و اینترنت همراهی ، به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بر اساس الگوی مصرف ایشان ، بسته مختص به آن ها با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد داده می‌ شود . مشترکین می توانند با شماره گیری * 1000 * 41 # بسته پیشنهادی خود را مشاهده و فعال نمایند . لازم به ذکر است بسته های پیامک همراهی رزرو خودکار ندارند اما امکان رزرو بسته توسط مشترک وجود دارد . مشترکینی می توانند بسته پیامک همراهی را فعال کنند که حداقل 12 ماه از تاریخ فعال سازی سیم کارت آن ها گذشته باشد . هر یک از مشترکین در هر ماه مجاز هستند حداکثر سه بسته پیامک همراهی را فعال کنند . مشترکین می توانند بسته مکالمه همراهی و اینترنت همراهی را به صورت همزمان فعال نمایند
مبلغ بسته های مکالمه و اینترنت برای مشترکین اعتباری ، از اعتبار ایشان کسر می گردد و برای مشترکین دائمی، در صورتحس.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.