مجله سیم کارت

فروش 1 میلیون گوشی گلکسی فولد

0 29

فروش 1 میلیون گوشی گلکسی فولد

مدیر بخش الکترونیک  شرکت سامسونگ در اظهاراتی اعلام کرد که تا کنون بیشتر از 1 میلیون گوشی تاشو گلکسی فولد در سرتاسر جهان به فروش رسیده است.وی در ادامه گفت: « وقتی که ما یک میلیون از این محصول را فروخته‌ایم،نکته اصلی این است که یک میلیون نفر وجود دارند که خواستار استفاده از این گجت 2000 دلاری هستند.»

پیرو صحبتهای مدیران شرکت سامسونگ به نظر میرسد این شرکت از این موضوع که برای چنین دستگاه گران‌قیمتی این تعداد خریدار وجود دارد، بسیار راضی و خشنود هستند. گلکسی فولد در آمریکا با قیمت پایه 1980 دلاری به بازار عرضه شده که البته این مدل ازاینترنت 4G بهره می‌برد و مدل 5G این گوشی در کره جنوبی با قیمت حدودا 2038 دلاری به فروش می‌رسد.

یکی از مدیران ارشد شرکت سامسونگ طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که به‌عنوان مثال خریداران کانادایی استقبال زیادی از این گوشی نشان داده‌اند و قیمت پایه این گوشی در این کشور 2600 دلار کانادا (1972 دلار آمریکا) است. با وجود اینکه چنین آماری برای یک گجت بسیار گران‌قیمت موفقیت قابل توجهی به شمار میاید، ولی در برابر آمار فروش دیگر گوشی های سامسونگ این امار چندان قابل توجه نیست لذا باید یاد اوری کنیم که تا نیمه سال 2019، سامسونگ توانسته حدود 16 میلیون گوشی گلکسی اس 10 را به فروش برساند.

در هر صورت، همین آمار فروش نشان می‌دهد چنین گجتی با وجود تمام حاشیه‌هایی که داشته و البته قیمت بسیار بالای آن، همچنان توانسته نظر حدود 1 میلیون نفر را به خود جلب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.