مجله سیم کارت

قرعه کشی تابستانه اپلیکیشن ایرانسل من

0 72

اپراتور ایرانسل اولین و بزرگ ترین اپراتور دیجیتال در ایران است . این اپراتور بزرگ همواره در تلاش است تا بتواند کلیه خدمات خود را با کیفیت بالا به مشترکین سیم کارت های خود ارائه دهد . اپراتور ایرانسل مشترکین زیادی دارد . برای مشترکین “سیم کارت” های خود اپلیکیشن ایرانسل من را ارائه کرده است . از طریق این اپلیکیشن ایرانسل من می توانند به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . قرعه کشی تابستانه اپلیکیشن ایرانسل من از خدمات جدید ایرانسل است .

کلیه کاربران ایرانسل که سیم کارت ایرانسل دائمی و ایرانسل اعتباری دارند می توانند ، از این اپلیکیشن استفاده کنند . افرادی که اپلیکیشن ایرانسل من را ندارند می توانند به صورت رایگان اپلیکیشن ایرانسل من را دانلود و نصب کنند . از این طریق به کلیه خدمات این اپراتور بزرگ دسترسی پیدا کنند . کاربران سیم کارت های ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من می توانند به آسانی به خدمات این اپراتور بزرگ مانند خرید بسته های اینترنت و مکالمه ، خرید انواع مودم های ثابت و همراه ، پرداخت قبض ، مدیریت حساب اینترنتی ، پرداخت امن و آسان هزینه‌ های ایرانسلی از طریق کیف ‌پول آپ ( بدون نیاز به رمز دوم پویا) ، خرید شارژ و شارژ شگفت انگیز ، مدیریت حساب اینترنتی و … دسترسی پیدا کنند .

قرعه کشی تابستانه ایرانسل من

اپلیکیشن ایرانسل من تابستان 1400 برای اعضای خود جوایز ویژه ارائه کرده است . مشترکین با شرکت در قرعه کشی ویژه تابستان 1400 می توانند از جوایز ویژه بهره مند شوند . به گزارش روابط عمومی اپراتور “ایرانسل” : با شرکت در قرعه کشی تابستان 1400 می توانید یکی از 30 برنده سیم کارت از جنس طلا به ارزش 50 میلیون تومان شوید .

در واقع با کسب امتیاز می توانید در این قرعه کشی ویژه شرکت نمایید . به ازای هر خرید یا تراکنش بالای 5 هزار تومان ، کی امتیاز در قرعه کی دریافت خواهید کرد . برای شرکت در این جشنواره کافی است از خدمات متنوع و پر کاربرد اپلیکیشن ایرانسل‌ من استفاده کنید . یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل از خدمات و محصولات متنوع ایرانسل بهره‌ مند شوید . علاوه بر جایزه ویژه این قرعه‌ کشی ، با استفاده از سرویس ‌های منتخب در اپلیکیشن ایرانسل‌ من از جمله اسنپ‌ فود و اسنپ ‌مارکت ، از اینترنت هدیه بهره‌ مند شوید .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.